Dordrecht, Netherlands

Zoektocht naar vermiste Yoran (16) gaat verder bij Papendrecht

Een politieboot op archiefbeeld RTV Papendrecht
De politie en Rijkswaterstaat hebben donderdag de zoektocht naar de vermiste Yoran Krol (16) hervat. Op de Merwede bij Papendrecht wordt de bodem van de rivier met sonartechnieken in kaart gebracht.
RTV Papendrecht | 18 januari 2024 16:05 | Aangepast op 18 januari 2024 16:05
Yoran, uit Sleeuwijk, werd op zaterdag 23 december tussen 22.00 en 23.00 uur voor het laatst gezien in een jongerencentrum in Almkerk. Iets na middernacht werd hij als vermist opgegeven. Zijn fiets werd gevonden op de Merwedebrug bij Gorinchem.

Stroomafwaarts in de rivier, ter hoogte van het Havenhoofd in Papendrecht, werd afgelopen vrijdag zijn jas gevonden. Een massale zoekactie met ongeveer 2500 vrijwilligers afgelopen zaterdag leidde niet tot de vondst van de jongen. De zoekactie vond onder meer plaats bij Gorinchem, Hardinxveld-Giessendam, Sliedrecht, Papendrecht, Alblasserdam en Kinderdijk.

Hoewel de zoektocht naar de jongen op een lager niveau wordt voortgezet, werd donderdag alsnog besloten om rondom de plek van de gevonden jas intensief verder te zoeken.

Dit artikel verscheen ook op de website van onze mediapartner RTV Papendrecht.

Meest gelezen

Gaslekken bij Chemours, brandweer rukt twee keer uit

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 20 jun 2025 17:22

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Van aardbeimaan tot noorderlicht: Luke legt ze vast vanuit de Alblasserwaard

Overdag vrachtwagens lossen en ‘s nachts de sterrenhemel vastleggen: Luke Verschoor (25) moet soms b...

Warme aftrap van Zomerkermis, waar ook de Energizer weer draait

De Zomerkermis in Dordrecht is zaterdagmiddag warm en daardoor vrij rustig begonnen. De kermis besta...

Gezicht van de anti-PFAS-beweging Joop Keesmaat (73) overleden

Eén van de gezichten van actiegroep Gezondheid Voor Alles, Joop Keesmaat, is overleden. Keesmaat was...

Wel dakloos, niet in beeld: ‘Voor mij is het te laat, maar ik wil dit andere kinderen besparen’

Jean-paul is al 32 jaar dakloos. Op zijn zestiende zetten zijn ouders hem op straat. Hij zet zich nu...

Viktor (7) heeft de eetstoornis ARFID: ‘We probeerden alles om hem te laten eten, maar niks werkte’

Dat een kind een avond zijn groente niet wil opeten, maakt iedereen wel eens mee. Maar dat er eigenl...

Budgetvriendelijk én lekker koken: stoofperen en gevulde courgette

Koken met een beperkt budget kan een uitdaging zijn. Daarom komt Quiet Drechtsteden in oktober met e...