Dordrecht, Netherlands

Zomerfeest in Kandelaarkerk

Kinder- en Tienerclub Stadspolders organiseert van 17 tot en met 19 augustus een groot zomerfeest voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Voor tieners is er een speciaal avondprogramma.
Jasmin Zahirovic | 16 augustus 2017 09:30 | Aangepast op 16 augustus 2017 09:30
De kinderen kunnen donderdag en vrijdag langskomen om naar spannende verhalen te luisteren, naar de poppenkast te kijken of een van de andere leuke dingen te doen. Tijdens het zomerfeest maken ze kennis met het christelijk geloof.


De feesten zijn van 10.00 tot 13.00 uur en deelname kost niets. Voor tieners is er een speciaal avondprogramma van 19.30 tot 21.30 uur, met op vrijdag een survival-spel.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Lees ook

Liefde en geluk boven alles: zo zag de Dordtse carnavalsoptocht eruit

“In Ooi- en Ramsgat draait het om liefde en geluk”, zo luidt het motto van de carnavalsoptocht in Do...

FC Dordrecht op koers voor periodetitel: ‘Iedereen is betrokken bij doelpunten’

Het klinkt misschien gek, maar FC Dordrecht kan over twee weken al zeker zijn van play-offdeelname. ...

FC Dordrecht blijft winnen en maakt serieuze kans op periodetitel

FC Dordrecht is voorlopig niet te stoppen in 2026. De club zette vrijdagavond FC Emmen met 1-0 opzij...

Man aangehouden nadat politie verkeerde link stuurt

Een 40-jarige man uit Ridderkerk is donderdagavond aangehouden, nadat de politie zelf een fout maakt...

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...

Een warme feesttent, koud bier en optredens: Dordts carnaval pakt uit

Afreizen naar het zuiden voor carnaval? Dat is helemaal niet nodig, als het aan de Dordtse carnavals...