Dordrecht, Netherlands

Zomerfeest in Kandelaarkerk

Kinder- en Tienerclub Stadspolders organiseert van 17 tot en met 19 augustus een groot zomerfeest voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Voor tieners is er een speciaal avondprogramma.
Jasmin Zahirovic | 16 augustus 2017 09:30 | Aangepast op 16 augustus 2017 09:30
De kinderen kunnen donderdag en vrijdag langskomen om naar spannende verhalen te luisteren, naar de poppenkast te kijken of een van de andere leuke dingen te doen. Tijdens het zomerfeest maken ze kennis met het christelijk geloof.


De feesten zijn van 10.00 tot 13.00 uur en deelname kost niets. Voor tieners is er een speciaal avondprogramma van 19.30 tot 21.30 uur, met op vrijdag een survival-spel.

Lees ook

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...