Dordrecht, Netherlands

Zomerfeest in Kandelaarkerk

Kinder- en Tienerclub Stadspolders organiseert van 17 tot en met 19 augustus een groot zomerfeest voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Voor tieners is er een speciaal avondprogramma.
Jasmin Zahirovic | 16 augustus 2017 09:30 | Aangepast op 16 augustus 2017 09:30
De kinderen kunnen donderdag en vrijdag langskomen om naar spannende verhalen te luisteren, naar de poppenkast te kijken of een van de andere leuke dingen te doen. Tijdens het zomerfeest maken ze kennis met het christelijk geloof.


De feesten zijn van 10.00 tot 13.00 uur en deelname kost niets. Voor tieners is er een speciaal avondprogramma van 19.30 tot 21.30 uur, met op vrijdag een survival-spel.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Man die tiny house op zich kreeg overleden

De man die eind vorige maand een tiny house op zich kreeg in Giessenburg, is aan zijn verwondingen o...

Asielopvang in dorpscentrum bijna klaar: deze maatregelen moeten overlast voorkomen

Over een week is het zo ver, dan opent de opvanglocatie in het centrum van Papendrecht voor tachtig ...

Ondernemers vragen om aanpassing verkeerssituaties: ‘Onduidelijk en gevaarlijk’

Het Ondernemersfonds Sliedrecht heeft de gemeente gevraagd om aanpassing van verschillende verkeerss...

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Aan carnavalsvierders geen gebrek dit weekend in Dordrecht, of eigenlijk: Ooi- en Ramsgat. Missie ge...

In deze gemeente is de gemiddelde huizenprijs bijna een half miljoen

Voor een huis ben je binnen onze streek opnieuw het duurst uit in de gemeente Molenlanden. Daar beta...

Brabant neemt polonaiserecord van onze streek over, maar voor hoe lang?

Het wereldrecord ‘de langste polonaise lopen’ is verbroken. Een aantal jaar was dat record in handen...