Dordrecht, Netherlands

Zomerprogrammering RTV Dordrecht

Ook deze zomer genoeg te zien en te horen bij de lokale omroep
Peter Tromp | 22 juli 2016 17:09 | Aangepast op 22 juli 2016 17:09
TV Dordrecht:

Deze zomer iedere zondag 'De hoogtepunten van dit seizoen', een selectie uit de leukste programma's van de eerste helft van 2016, met zondag 24 juli de Fietstocht en in de weken daarna de specials over Dordt in Stoom, Wantijpop en de Zipps, de documentaire over De Holland en de afleveringen van Dordtse Dialogen met Jan van Nieuwenhoven en Elio Barone.


We herhalen iedere woensdag het succesprogramma van de zomer van 2015: 'In Dordt op Vakantie, He'. Presentator Ad van den Herik verkent hierin samen met amateur-historicus Henk Mesman de eigen stad.


Verder zijn er naast het dagelijkse nieuws iedere maandag verslagen van de leukste weekend-evenementen in 'Dit weekend in Dordt', iedere dinsdag compilatie-uitzendingen van 'Dordtse Koppen', op donderdag 'Eilandleven' en op vrijdag ' Rondje Dordt'.


Drechtstad FM:

Deze zomer geen vakantie voor Ben Corino en Esther de Beun. In 'Studio de Witt' iedere zaterdagochtend de achtergronden bij het nieuws, Ben Corino ontvangt op het mediapark interessante gasten uit politiek en muziekwereld. En in 'Goedemorgen met...' besteedt Esther de Beun iedere zondagochtend aandacht aan lokale cultuur en evenementen.


Wel een zomerstop voor het magazine @DrechtstadFM. Nieuws, actualiteiten en verslagen van evenementen zijn deze zomer met name te beluisteren in de ochtendshow van Jan Middelkoop.


De zomerprogrammering van RTV Dordrecht duurt tot en met zondag 4 september.

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

Onderwaterhockey-primeur voor Dordrecht: dit gaat er gebeuren

Hockey, maar onder water? Veel Nederlanders zijn er nog niet mee bekend, maar inmiddels is onderwate...

Luke fotografeert meteoren en molens in een: ‘Je zit er een hele nacht voor, maar het resultaat mag er zijn’

“Ik had geluk, ééntje liet de reflectie van de vallende sterren in het water zien”, vertelt Luke Ver...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met een Dordtse Berlijner (of Berlijnse Dordtenaar?)

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met John Kunkeler. Hij is een gebo...

Buiten genieten van een film: hier in Dordrecht kan het

Film kijken kan thuis of in de bioscoop, maar deze maand ook in de buitenlucht. In de Kloostertuin i...

Urn verdwenen op Essenhof: 'Niemand verwacht dat iemand zoiets doet'

De nabestaanden van een onlangs overleden man kwamen eerder deze week voor een nare verrassing te st...

Trucker zoekt verkoeling en springt van Moerdijkbrug

Het is hoogzomer in Nederland en dat gaat niet iedereen in de koude kleren zitten. Dinsdagavond liep...