Dordrecht, Netherlands

Zomerschool op bezoek bij Weizigt

Het provinciale programma Groen doet Goed organiseerde ook dit jaar weer twee activiteitendagen voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Ondanks dat het vanmiddag hard plensde, hadden de kinderen van de Zomerschool het goed naar hun zin.
Carlijn Kruidhof | 15 augustus 2017 17:49 | Aangepast op 15 augustus 2017 17:49
Het provinciale programma Groen doet Goed organiseerde ook dit jaar weer twee activiteitendagen voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Ondanks dat het vanmiddag goot, hadden de kinderen van de Zomerschool het goed naar hun zin.

De kinderen doen mee met verschillende activiteiten lekker in de buitenlucht, zoals groente proeven, touwtrekken en waterbeestjes vangen. Het doel van de middag is om kinderen uit de stad kennis te laten maken met de natuur. Vorige week werd een soortgelijke dag gehouden in de Biesbosch. 

Lees ook

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...