Dordrecht, Netherlands

Zomeruitverkoop bij Kledingbank

Stichting Kledingbank Dordrecht houdt morgen een zomeruitverkoop. Alles moet eruit voor de wintercollectie. Dus mag iedereen er nu een keertje in. Twee halen, één betalen.
Peter Tromp | 4 augustus 2017 17:25 | Aangepast op 4 augustus 2017 17:25
De Kledingbank is bedoeld voor mensen die leven onder de armoedegrens. Alleen met een officiele doorverwijzing, kom je er in. Dan mag je beperkt kleding uitzoeken voor prijzen die liggen tussen de één en drie euro.

Zaterdag mag iedereen kleding komen kopen. Dan geldt twee stuks voor de prijs van ééń. De Kledingbank wil zo niet alleen ruimte maken voor de nieuwe collectie, maar ook geld binnenhalen voor de aankoop van kinderspijkerbroeken en ondergoed. Alle kleding is tweedehands, maar nette gebruikte kinderjeans zijn niet te vinden en de meeste mensen willen geen tweedehands ondergoed.

Stichting Kledingbank is zaterdag open van 10.00 uur tot en met 14.00 uur. De winkel zit op de Sint Jorisweg 74.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Lees ook

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...

Beeldbellen met de meldkamer bij noodsituatie: ‘Ernst beter in te schatten’

Wie vanaf februari in onze streek 112 belt voor een medisch noodgeval, kan gevraagd worden om te vid...

Sliedrechter vast voor grootste drugsvangst ooit

Een Sliedrechter van 52 zit vast voor een van de grootste drugsvangsten die de douane ooit heeft ged...

Let op: dieven hebben het gemunt op auto-emblemen

De politie waarschuwt voor dieven die het hebben gemunt op Volkswagen-emblemen. In korte tijd hebben...

Waterschap helpt bij bestrijding van muskusratten, in 2034 moeten ze zijn uitgeroeid

Waterschap Rivierenland helpt andere waterschappen de bestrijding van muskusratten op te voeren. Het...