Dordrecht, Netherlands

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura Live

Deze week staat Via Cultura Live in het teken van ondernemerschap. Dordtse ondernemers hebben het zwaar te verduren gekregen tijdens de coronacrisis. Hoe gaat het nu met hen?
Redactie RTV Dordrecht | 11 november 2023 14:00 | Aangepast op 10 november 2023 15:54
In deze aflevering zijn er drie ondernemers te gast die vertellen over hun ervaringen met het ondernemen en de coronacrisis: FysiCo, Desibels en Boer’n Bontje. De presentatie is in handen van Sylvia Landa. De live act wordt verzorgd door Yoni en Juno.

FysiCo is een fysiopraktijk, bestaande uit 5 behandelkamers en een oefenzaal. Desibels is een muziekwinkel op de Voorstraat en Boer’n Bontje is een broodbar. Zij vertellen over de nasleep van de coronacrisis en hoe zij de toekomst zien met de stijgende kosten.

Via Cultura Live wordt aanstaande zondag 12 november vanaf 12.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht, direct na Op Pad Met Ad.

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...