gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zonnecentrale op Reeweghal in gebruik genomen

dd7c4dd62cab257a0c2d31e3e87670a0

Liefst 726 zonnepanelen zijn in de afgelopen maanden op de Reeweghal geplaatst. De zonnecentrale, die ervoor zorgt dat de Reeweghal energieneutraal is, is afgelopen woensdag in gebruik genomen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De zonnepanelen zorgen ervoor dat de jaarproductie op 245.000 kWh aan opgewekte zonnestroom komt te liggen. "Hiermee realiseren wij onze ambitie, namelijk de eerste energieneutrale atletiekhal van het land", legt penningmeester Kees de Pee uit.


De sporthal heeft bij de aanleg hulp gekregen van SportStroom. "Daar zijn wij erg blij mee. Zij hebben ons stap voor stap begeleid met het juiste verhaal om tot dit prachtige resultaat te komen."

De volgende stap van de Reeweghal is het vervangen van de conventionele verlichting in de sporthal door LED-halverlichting. "Daarmee gaan we de volgende grote besparing realiseren", benadrukt De Pee.

Lees ook

brand theethuin

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

PSX_20260604_044825

Twee auto's gaan in vlammen op bij woning

Twee auto's aan de Zilverreiger in Hendrik-Ido-Ambacht zijn donderdagochtend vroeg uitgebrand. Beide voertuigen stonden op een oprit. Ook de woning is beschadigd. Er raakte niemand gewond.

noordparkvernieling

Na vernielingen in park volgen surveillancerondes van handhaving en politie

De gemeente Zwijndrecht wil surveillancerondes gaan laten uitvoeren in beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark. Dit nadat vorige week een van de bankjes in het park in brand werd gestoken. Ook verdween toen onderhoudsmateriaal uit een opslag in hetzelfde park.

Nieuw project

Mannen veroordeeld voor beroven lachgasverkopers: ‘Bewuste samenwerking’

Drie mannen zijn onlangs veroordeeld voor de beroving op lachgasverkopers in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten krijgen taakstraffen van 150 uur, een andere man moet alleen meebetalen aan de schadevergoeding aan de verkopers, tevens broers.

Auto water

Duikers redden hondje uit te water geraakte auto

Het was dinsdagochtend even goed schrikken voor een man op leeftijd uit Oud-Alblas. De man parkeerde zijn auto aan de Noordhoek in Papendrecht en ging er eventjes op uit. Toen hij terug kwam bij zijn auto stond hij perplex: de auto, met daarin zijn hondje, was ineens verdwenen.

PSX_20260615_133225

Man (32) zwaargewond bij steekpartij op opvangboot voor vluchtelingen

Een 32-jarige man is maandagmiddag zwaargewond geraakt bij een steekpartij op een opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Hij had onder meer verwondingen aan zijn gezicht.