gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zonnecentrale op Reeweghal in gebruik genomen

dd7c4dd62cab257a0c2d31e3e87670a0

Liefst 726 zonnepanelen zijn in de afgelopen maanden op de Reeweghal geplaatst. De zonnecentrale, die ervoor zorgt dat de Reeweghal energieneutraal is, is afgelopen woensdag in gebruik genomen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De zonnepanelen zorgen ervoor dat de jaarproductie op 245.000 kWh aan opgewekte zonnestroom komt te liggen. "Hiermee realiseren wij onze ambitie, namelijk de eerste energieneutrale atletiekhal van het land", legt penningmeester Kees de Pee uit.


De sporthal heeft bij de aanleg hulp gekregen van SportStroom. "Daar zijn wij erg blij mee. Zij hebben ons stap voor stap begeleid met het juiste verhaal om tot dit prachtige resultaat te komen."

De volgende stap van de Reeweghal is het vervangen van de conventionele verlichting in de sporthal door LED-halverlichting. "Daarmee gaan we de volgende grote besparing realiseren", benadrukt De Pee.