gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zorgboerderij organiseert Herfstmarkt

 Zorgboerderij de Veldlinden organiseerde vandaag de jaarlijkse Herfstmarkt aan de Noorder Elsweg. De markt werd voor de achtste keer gehouden.

Clarissa liesdek |  | Aangepast op
Zorgboerderij de Veldlinden organiseerde vandaag de jaarlijkse Herfstmarkt aan de Noorder Elsweg. De markt werd voor de achtste keer gehouden.

Naast dat er een Herfstmarkt is, is er een grote tent met dieren en eten en werden er spelletjes gespeeld. Zorgboerin Yvonne in ‘t Veld wil hiermee meer bekendheid. Op een zorgboerderij werken er mensen met een beperking. Acht jaar geleden begon Yvonne een zorgboerderij. Zelf heeft zij familieleden die een beperking hebben. ‘Deze mensen verdienen ook een werkplek’, zei ze. Er werken zo’n 14 tot 16 zorgboeren. Dat aantal is minder dan vorig jaar. Door bezuinigingen mogen zorgboeren niet verder dan 15 kilometer van de boerderij af wonen. Zorgboeren die verder weg wonen, worden overgeplaatst naar een andere werkplek. Volgend jaar is weer een Herfstmarkt met nieuwe bezigheden en nieuwe spelletjes.

Lees ook

IMG_7827

3D-spel moet kinderen enthousiasmeren voor molenaarsberoep: 'We hebben nieuwe mensen nodig'

Een spel om kinderen te enthousiasmeren voor het beroep van molenaar. Molenstichting SIMAV doet met het educatieve project ‘Waar is de Molenaar’ een gooi naar de Vriendenloterij Molenprijs 2026. Als de stichting de prijs wint, ligt 50.000 euro in het verschiet: een bedrag dat de stichting goed zou helpen bij het in stand houden van de molens in de Alblasserwaard.

Albert Schweitzer Ziekenhuis duurzaamheid

Kunstwerk en museum voor zinloos afval: ziekenhuis wil afvalberg verminderen

Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

Onthulling voorlopig ontwerp

Een nieuwe zwem- en sportlocatie voor deze gemeente: zo ziet dat eruit

De eerste contouren van een nieuw zwembad, sport- en turnhal op de locatie van het huidige zwembad in Ridderkerk zijn gepresenteerd. Op de plek waar nu nog De Fakkel huist, komt straks een gloednieuw recreatiecentrum. “Een heel mooie mijlpaal voor Ridderkerk.”