gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zorgboerderij organiseert Herfstmarkt

 Zorgboerderij de Veldlinden organiseerde vandaag de jaarlijkse Herfstmarkt aan de Noorder Elsweg. De markt werd voor de achtste keer gehouden.

Clarissa liesdek |  | Aangepast op
Zorgboerderij de Veldlinden organiseerde vandaag de jaarlijkse Herfstmarkt aan de Noorder Elsweg. De markt werd voor de achtste keer gehouden.

Naast dat er een Herfstmarkt is, is er een grote tent met dieren en eten en werden er spelletjes gespeeld. Zorgboerin Yvonne in ‘t Veld wil hiermee meer bekendheid. Op een zorgboerderij werken er mensen met een beperking. Acht jaar geleden begon Yvonne een zorgboerderij. Zelf heeft zij familieleden die een beperking hebben. ‘Deze mensen verdienen ook een werkplek’, zei ze. Er werken zo’n 14 tot 16 zorgboeren. Dat aantal is minder dan vorig jaar. Door bezuinigingen mogen zorgboeren niet verder dan 15 kilometer van de boerderij af wonen. Zorgboeren die verder weg wonen, worden overgeplaatst naar een andere werkplek. Volgend jaar is weer een Herfstmarkt met nieuwe bezigheden en nieuwe spelletjes.

Lees ook

bigriversnogeen

Live: Dordrecht stroomt vol voor Big Rivers

Dit weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met muziek en dans op verschillende podia in de stad. In een liveblog houdt de Streekomroep, in samenwerking met onze collega's van Rijnmond, je op de hoogte van alle activiteiten.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

bae

Seunggyun Bae wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord

De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.

nk2026080793A00567

Ouarghi bij debuut matchwinner voor FC Dordrecht: 'Tegen Ajax ben ik altijd extra gebrand'

Grote vreugde aan de Krommedijk, want de seizoensopener van FC Dordrecht eindigde vrijdagavond in een 2-1 zege op Jong Ajax. Ayoub Ouarghi kroonde zich tot matchwinner, Paul Nuijten won van zijn vorige werkgever en kreeg 'veel knuffels en kussen' van de spelers waar hij twee seizoenen mee werkte.

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.

merwedebrugrws2

Aantal vrachtwagens over Merwedebrug met 90 procent gedaald, maar buitenlandse chauffeurs ontlopen boete

Het aantal vrachtwagens dat over de Merwedebrug (A27) rijdt, is met zo'n 90 procent gedaald. Dat laat Rijkswaterstaat weten. Sinds 18 juli mogen er geen vrachtwagens en touringcars meer over de brug, omdat de brug niet veilig genoeg is voor zware voertuigen. Chauffeurs die wel over de brug rijden krijgen een boete.