gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zorgboerderij organiseert Herfstmarkt

 Zorgboerderij de Veldlinden organiseerde vandaag de jaarlijkse Herfstmarkt aan de Noorder Elsweg. De markt werd voor de achtste keer gehouden.

Clarissa liesdek |  | Aangepast op
Zorgboerderij de Veldlinden organiseerde vandaag de jaarlijkse Herfstmarkt aan de Noorder Elsweg. De markt werd voor de achtste keer gehouden.

Naast dat er een Herfstmarkt is, is er een grote tent met dieren en eten en werden er spelletjes gespeeld. Zorgboerin Yvonne in ‘t Veld wil hiermee meer bekendheid. Op een zorgboerderij werken er mensen met een beperking. Acht jaar geleden begon Yvonne een zorgboerderij. Zelf heeft zij familieleden die een beperking hebben. ‘Deze mensen verdienen ook een werkplek’, zei ze. Er werken zo’n 14 tot 16 zorgboeren. Dat aantal is minder dan vorig jaar. Door bezuinigingen mogen zorgboeren niet verder dan 15 kilometer van de boerderij af wonen. Zorgboeren die verder weg wonen, worden overgeplaatst naar een andere werkplek. Volgend jaar is weer een Herfstmarkt met nieuwe bezigheden en nieuwe spelletjes.

Lees ook

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

2606028031

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

Schermafbeelding 2026-05-28 135052

Er was eens: ‘Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

pexels-ekaterina-bolovtsova-6077326

Ook tweede verzoek Ridderkerk tegen regionale samenwerking door rechter toegewezen

De provincie Zuid-Holland mag voorlopig geen verdere stappen zetten om Ridderkerk te verplichten deel te nemen aan een regionale samenwerking voor woonruimteverdeling. Zo heeft de voorzieningenrechter van de Raad van State geconcludeerd. Het is het tweede verzoek van de gemeente Ridderkerk om een voorlopige voorziening die wordt toegewezen.

jeugdlintjealb

Hardinxveld-Giessendam roept jeugdlintje in het leven

De gemeenteraad van Hardinxveld-Giessendam heeft een motie om een jeugdlintje in te stellen, unaniem aangenomen. Het lintje is bedoeld voor kinderen en jongeren in de gemeente die zich op een bijzondere manier inzetten voor de samenleving en zou in november 2027 voor het eerst uitgereikt moeten worden.