Dordrecht, Netherlands

Zorgcomplex ontruimd na plofkraak

De politie evacueert de bewoners van zorgcomplex 't Anker in Zwijndrecht. Na een mislukte plofkraak op een geldautomaat in winkelcentrum Walburg is er een tas gevonden die mogelijk gevaarlijke stoffen bevat. 
Alka Goos | 26 juli 2018 09:25 | Aangepast op 26 juli 2018 09:25
De tas is neergezet voor de deur van het complex. Doordat er mogelijk explosieven in de tas zitten neemt de politie geen risico's. De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is bezig de tas te onderzoeken, wat nog enkele uren kan duren.

De poging tot plofkraak gebeurde bij een geldautomaat in het winkelcentrum Walburg. Met roze verf maakten de daders de camera's onklaar.

Winkelend publiek moet ergens anders heen vandaag, want het winkelcentrum gaat niet meer open. Ook de weekmarkt gaat niet door.

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...