Dordrecht, Netherlands

Zorgfonds holt voor Serious Request

Het Nationaal Zorgfonds en de SP organiseren op vrijdag 23 december een sponsorloop voor SP-leden ten bate van Serious Request.
Gert van der Steen | 19 december 2016 10:36 | Aangepast op 19 december 2016 10:36
Die begint op het Binnenhof in Den Haag, maakt een tussenstop in Dordrecht en loopt daarna door naar het Glazen Huis op de Grote Markt in Breda. In totaal is dat een afstand van 88 km.

Serious Request vraagt dit jaar aandacht voor kindersterfte door longontsteking in ontwikkelingslanden.

Tussen 9.00 en 9.30 uur zullen de lopers aankomen op het Achterom in Dordt. Daar staat een truck om het Nationaal Zorgfonds te promoten.

Foto: YouTube

Lees ook

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...