Dordrecht, Netherlands

Zorgfonds holt voor Serious Request

Het Nationaal Zorgfonds en de SP organiseren op vrijdag 23 december een sponsorloop voor SP-leden ten bate van Serious Request.
Gert van der Steen | 19 december 2016 10:36 | Aangepast op 19 december 2016 10:36
Die begint op het Binnenhof in Den Haag, maakt een tussenstop in Dordrecht en loopt daarna door naar het Glazen Huis op de Grote Markt in Breda. In totaal is dat een afstand van 88 km.

Serious Request vraagt dit jaar aandacht voor kindersterfte door longontsteking in ontwikkelingslanden.

Tussen 9.00 en 9.30 uur zullen de lopers aankomen op het Achterom in Dordt. Daar staat een truck om het Nationaal Zorgfonds te promoten.

Foto: YouTube

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

De Stemming in Ridderkerk: ‘Ik zeg al jaren dat er een metro moet komen!’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...