Dordrecht, Netherlands

Zorgmedewerkers ASz krijgen Janssen-vaccin

Na Pfizer, AstraZeneca en Moderna, zijn zaterdagochtend voor het eerst ook prikken met het Janssen-vaccin gezet in het Albert Schweitzer Ziekenhuis. 
Jordy Nijenhuis | 24 april 2021 11:29 | Aangepast op 24 april 2021 11:29
De prik is bedoeld voor de zorgmedewerkers, die komen dan ook massaal opdagen. Rond half 10 stond er een behoorlijke rij van zo’n 20 tot 40 medewerkers die staan te popelen om de prik.

Aan het eind van de dag zijn in totaal al zo’n 2000 zorgmedewerkers geprikt met één van de vier varianten.

“Ondanks de vele hindernissen rond het vaccineren, bereiken wij inmiddels een zeer behoorlijke dekking en dus bescherming tegen corona,” schrijft het ziekenhuis op Facebook. “Dit verandert voorlopig niets aan alle andere maatregelen waar we ons in en buiten het ziekenhuis aan houden.”

Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...