Dordrecht, Netherlands

Zorgwerkgevers creëren 30 nieuwe leerwerkplekken

Samen met werkgeversvereniging Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid hebben meerdere zorgwerkgevers in Dordt het project “zij-instromers in de zorg” gestart. “Een mooie kans voor iedereen die graag wil werken in de zorg”, laat Suzanne Righart van Gelder van de werkgeversvereniging weten.
Corrado Francke | 25 augustus 2020 12:04 | Aangepast op 25 augustus 2020 12:04
“Het coronavirus heeft duidelijk gemaakt hoe belangrijk het is om voldoende en goed geschoold zorgpersoneel te hebben”, benadrukt ze. Daarom slaan Het Spectrum, De Merwelanden, Rivas Zorggroep, De Lange Wei, Het Parkhuis, Huis ter Leede, Present, Swinhove Groep en Waardeburgh de handen in één.

Dankzij dit project zijn er per 1 december 2020 meer dan 30 leerwerkplekken extra beschikbaar in de ouderenzorg voor de functie van verzorgende IG. Deze plekken zijn speciaal gecreëerd voor mensen met een afgeronde MBO3-opleiding en meer dan 5 jaar werkervaring.

Voor dit verkorte opleidingstraject kan iedere gemotiveerde doorzetter die de zorg een warm hart toedraagt zich aanmelden. In 18 maanden worden de deelnemers opgeleid tot kwalitatieve zorgmedewerkers in de ouderenzorg.

Met dit project met een versneld opleidingstraject dragen de deelnemende organisaties bij aan het zorgen voor voldoende, goed opgeleide zorgmedewerkers in de regio. Bij een succesvol project bestaat er de mogelijkheid voor nieuwe lichtingen.

Iedereen die overweegt gebruik te maken van deze kans, kan zich aanmelden voor de digitale informatiebijeenkomst op 27 augustus of 2 september.

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

De Plucheplakkers: krijgt overwinning van de FC een bekervervolg?

FC Dordrecht wint na twee nederlagen op een rij weer eens: 2-1 wordt het bij Helmond Sport. Maar kri...

De stemmen zijn geteld: kijk hier voor de verkiezingsuitslag in jouw gemeente

De PVV is in de streek minder populair dan bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2023. Waar de partij v...

Hoogste opkomstpercentage in Molenlanden, grote kans op inwoner in de Kamer

De SGP is in de gemeente Molenlanden de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 18...

PVV grootste in Papendrecht, spannende strijd om plek 2, 3 en 4

De PVV is in Papendrecht de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 19,2 procent v...

Ruim 82 procent van inwoners Hendrik-Ido-Ambacht brengt stem uit, PVV de grootste

De PVV heeft in Hendrik-Ido-Ambacht tijdens de Tweede Kamerverkiezingen de meeste stemmen gekregen. ...

SGP grootste partij in Hardinxveld, PVV zakt naar plek 3

De SGP is in Hardinxveld-Giessendam de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 21,...