Dordrecht, Netherlands

Zuurstof als medicijn

‘Zuurstof als medicijn’ is vanmiddag het onderwerp van gesprek bij Longpunt.
Gert van der Steen | 13 november 2017 11:49 | Aangepast op 13 november 2017 11:49
Het gebruik van zuurstof wordt besproken door mevrouw Petri, longverpleegkundige bij het Albert Schweitzerziekenhuis en mevrouw Bettonviel van Linde Healthcare.

Longpunt is de maandelijkse bijeenkomst van het Longfonds, bedoeld voor chronische longpatiënten, hun partners en mantelzorgers.

Het Longpunt wordt gehouden in verpleeghuis De Sterrenlanden aan de Minnaertweg 4. Vanaf 13.30 uur is iedereen daar welkom en entree is gratis. De bijeenkomst duurt van 14.00 tot 16.00 uur.

Belangstellenden wordt wel dringend aangeraden om geen geurtjes te dragen. Sommige longpatiënten hebben daar last van.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...