Dordrecht, Netherlands

Zwaar ongeluk op A16, man zwaargewond

Op de A16 richting van Rotterdam zijn een personenauto en een vrachtwagen woensdagmiddag tegen elkaar gebotst. De auto belandde daarbij op zijn kop en de vrachtwagen achter de vangrail tussen de bomen.
Emma Meijer | 9 september 2020 13:21 | Aangepast op 9 september 2020 13:21
De chauffeur van de vrachtwagen raakte zwaargewond. Twee traumahelikopters werden opgeroepen, een daarvan werd later geannuleerd. Ambulancepersoneel ontfermde zich over de chauffeur van de personenauto. De slachtoffers zijn beide met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Er rest volgens de brandweer een grote opruimklus. De vrachtwagen wordt vanavond na 21.00 uur weggetakeld. Een baan van de A16 zal snel weer open gaan, de tweede baan volgt later. De brandweer roept weggebruikers op om rekening te houden met vertraging. 

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...