gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zware tijden voor broers Barone: 'Veel uitgaven, weinig inkomsten'

ea87211d82fd5b1b05af132abd69b8f3.jpg

Komend weekend had er voor de broers Barone heel anders uit kunnen zien. Zeker met het mooie weer dat ze opgeven. Helaas gooit ook het coronavirus bij de broers roet in het eten; alle vaarten zijn geschrapt.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
"Helaas," begint Elio Barone. "Maar het is niet anders. Het betekent helaas geen inkomsten want geen rondvaarten, trouwerijen en noem maar op." Het is op dit moment niet verantwoord om te varen. In de kleine bootjes kan er niet voldoende afstand gehouden worden.

Geen rondvaarten betekend geen inkomen en dat is een flinke tegenvaller want Elio is op dit moment bezig met het bouwen van een nieuwe boot. "Ik houd veel tijd over, dat is dan het enige voordeel. Ik kan nog wel even door, maar het geld voor materiaal raakt op een gegeven moment op."

Elio hoopt dan ook dat na 1 juni de maatregelen voorzichtig versoepelen. "Anders wordt het augustus, na de zomer, en dan is het seizoen voor ons al weer voorbij."

Sinds begin van het jaar maken de broers Barone ook nog eens dubbele kosten. Nationaal Parkschap de Biesbosch heeft een vergunning ingevoerd waardoor je per boot moet betalen om door het natuurgebied te mogen varen. De broers zijn al gastheer van het parkschap en betalen dus al.

Verder hoopt Elio Barone dat we allemaal hier zo goed en snel mogelijk weer uitkomen. "Je ziet nu wat sociaal contact doet. Je knapt daar zo van op. Laten we hopen dat dat snel weer kan."

&t=7s

Lees ook

2604255001.jpg

112-nieuws: auto slaat over de kop net na tunnel, veel rook bij brand

Op de A15 bij Alblasserdam is zaterdagmiddag een auto over de kop geslagen. In hetzelfde dorp was vlak daarna brand, waarbij veel rook vrijkwam. Dat was goed te zien vanaf de A15, waar het verkeer enige tijd muurvast stond door het ongeluk.

koningsconcert.png

Zondag op TV Dordrecht: Koningsconcert 2024

Als je niet in de gelegenheid bent om naar Oranje Live te komen, maar wel al een beetje in de sfeer wil komen van Koningsdag 2026, kun je deze zondag op TV Dordrecht kijken naar het Koningsconcert uit 2024.

84e52b4a-22f4-40ee-8552-260a6fc4bf8c.JPG

IJsclub organiseert bobsleekampioenschap op zand en stro: 'We wilden wat anders'

Wat doe je als ijsclub als er geen ijs ligt? Bij ijsclub De Giessen in Giessenburg weten ze daar wel raad mee. In aanloop naar Koningsdag organiseren zij zaterdagmiddag een bobsleekampioenschap voor hun dorpsgenoten. Deze wedstrijd is alleen niet op ijs, maar op zand en tussen strobalen én met omgebouwde skelters.

lintjespapendrecht2.JPG

LINTJESREGEN

Van echtparen tot wethouder: deze streekgenoten zijn onderscheiden

Bijna negentig mensen in de streek zijn vrijdag koninklijk onderscheiden tijdens de traditionele lintjesregen. Het gaat om personen die zich langdurig hebben ingezet voor de samenleving, bijvoorbeeld als vrijwilliger bij een (sport)vereniging, kerk of stichting.

yv2026424NKS06090.jpg

Toptien is leuk, maar FC Dordrecht baalt flink van missen play-offs

FC Dordrecht eindigt voor het derde seizoen op rij in het linkerrijtje, maar kan er weinig plezier aan beleven. “We zijn heel het seizoen bezig geweest om de play-offs te halen en dat is helaas niet gelukt”, vat aanvoerder Sem Valk samen.

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.