gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zware tijden voor broers Barone: 'Veel uitgaven, weinig inkomsten'

ea87211d82fd5b1b05af132abd69b8f3

Komend weekend had er voor de broers Barone heel anders uit kunnen zien. Zeker met het mooie weer dat ze opgeven. Helaas gooit ook het coronavirus bij de broers roet in het eten; alle vaarten zijn geschrapt.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
"Helaas," begint Elio Barone. "Maar het is niet anders. Het betekent helaas geen inkomsten want geen rondvaarten, trouwerijen en noem maar op." Het is op dit moment niet verantwoord om te varen. In de kleine bootjes kan er niet voldoende afstand gehouden worden.

Geen rondvaarten betekend geen inkomen en dat is een flinke tegenvaller want Elio is op dit moment bezig met het bouwen van een nieuwe boot. "Ik houd veel tijd over, dat is dan het enige voordeel. Ik kan nog wel even door, maar het geld voor materiaal raakt op een gegeven moment op."

Elio hoopt dan ook dat na 1 juni de maatregelen voorzichtig versoepelen. "Anders wordt het augustus, na de zomer, en dan is het seizoen voor ons al weer voorbij."

Sinds begin van het jaar maken de broers Barone ook nog eens dubbele kosten. Nationaal Parkschap de Biesbosch heeft een vergunning ingevoerd waardoor je per boot moet betalen om door het natuurgebied te mogen varen. De broers zijn al gastheer van het parkschap en betalen dus al.

Verder hoopt Elio Barone dat we allemaal hier zo goed en snel mogelijk weer uitkomen. "Je ziet nu wat sociaal contact doet. Je knapt daar zo van op. Laten we hopen dat dat snel weer kan."

&t=7s

Lees ook

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

beeldvoorstraat

Tranen en bloemen in straat waar peuter verongelukte: ‘Dit heeft heel veel impact’

Rozen, tekeningen en knuffeltjes. Op de Dordtse Voorstraat worden donderdagochtend steeds meer steunbetuigingen geplaatst op de plek van een fataal ongeluk een dag eerder. Een jong kind kwam na een aanrijding met een bestelbus om het leven. "Ik werd wakker met een knoop in mijn maag."

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.

businkgoed

Bed in brand op tweede etage van flat, bewoner nagekeken

In een flat aan de Dordtse Troelstraweg heeft maandagmiddag brand gewoed. Volgens een brandweerwoordvoerder stond in een appartement op de tweede etage een bed in brand.

nk2026080793A00567

Ouarghi bij debuut matchwinner voor FC Dordrecht: 'Tegen Ajax ben ik altijd extra gebrand'

Grote vreugde aan de Krommedijk, want de seizoensopener van FC Dordrecht eindigde vrijdagavond in een 2-1 zege op Jong Ajax. Ayoub Ouarghi kroonde zich tot matchwinner, Paul Nuijten won van zijn vorige werkgever en kreeg 'veel knuffels en kussen' van de spelers waar hij twee seizoenen mee werkte.

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.