gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zwarts over vertrek bij Feyenoord: 'Kwam in het begin hard aan'

a17a1a277083edbfccd58db177ae7a72

Dinsdag werd bekend dat aanvaller Joël Zwarts na dit seizoen vertrekt bij Feyenoord. De optie in het contract van Zwarts, die nu op huurbasis in Dordrecht speelt, wordt niet gelicht. De 19-jarige aanvaller zag zijn vertrek in eerste instantie niet aankomen en was dan ook verrast.

Robert van Loon |  | Aangepast op
''In het begin kwam het hard aan, het is even teleurstellend als je eerst een ja krijgt en dan een nee'', vertelt Zwarts. "Eerst heb ik te horen gekregen dat mijn optie gelicht zou worden en dat ik me geen zorgen zou hoeven te maken. Een paar weken later werd mijn zaakwaarnemer opeens gebeld om te horen dat mijn optie toch niet gelicht wordt. Ik heb daarvoor ook geen reden meegekregen."

"Ik denk, geef me dan een kans om mezelf te bewijzen", gaat Zwarts verder. "Als de trainer dan zegt dat het niet goed genoeg is moet ik nog harder trainen en mijn best doen, maar dan kan ik daar mee leven. Nu ik maak mijn seizoen af bij Dordt en daarna ga ik rustig bekijken welke opties er komen, natuurlijk wil ik graag naar een Eredivisieclub."

Lees ook

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

businkautobrand

Auto brandt uit in Dordrecht

Een auto is zondagavond uitgebrand aan de Regenboogstraat in Dordrecht. Hoewel de brandweer de brand snel onder controle had, liep het voertuig volgens Rijnmond veel schade op.

1131bcb2-d048-353e-9418-3d57e550165b (1)

Kapper dagenlang gegijzeld en bedreigd: 'Het is een gewone jongen'

Een kapper is in maart van dit jaar gegijzeld gehouden in Papendrecht waarbij losgeld werd gevraagd. Na twee dagen is het slachtoffer weer vrijgelaten. Het is niet bekend of het geld is betaald.

foto ketting straatroof zwi

Bejaarde vrouw (84) beroofd, buit meteen ingeleverd bij goudwisselkantoor

Het Openbaar Ministerie eist negen maanden cel tegen S.L. (23), verdachte van een straatroof op een bejaarde vrouw in Zwijndrecht. Drie kwartier na de beroving leverde hij de buitgemaakte ketting in bij een goudwisselkantoor, maar was hij ook degene die de vrouw beroofde?

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

pont rosmolenweg

Pont Kerkeplaat - Rosmolenweg vaart vrijdagochtend weer na problemen

Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.