gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zwarts over vertrek bij Feyenoord: 'Kwam in het begin hard aan'

a17a1a277083edbfccd58db177ae7a72

Dinsdag werd bekend dat aanvaller Joël Zwarts na dit seizoen vertrekt bij Feyenoord. De optie in het contract van Zwarts, die nu op huurbasis in Dordrecht speelt, wordt niet gelicht. De 19-jarige aanvaller zag zijn vertrek in eerste instantie niet aankomen en was dan ook verrast.

Robert van Loon |  | Aangepast op
''In het begin kwam het hard aan, het is even teleurstellend als je eerst een ja krijgt en dan een nee'', vertelt Zwarts. "Eerst heb ik te horen gekregen dat mijn optie gelicht zou worden en dat ik me geen zorgen zou hoeven te maken. Een paar weken later werd mijn zaakwaarnemer opeens gebeld om te horen dat mijn optie toch niet gelicht wordt. Ik heb daarvoor ook geen reden meegekregen."

"Ik denk, geef me dan een kans om mezelf te bewijzen", gaat Zwarts verder. "Als de trainer dan zegt dat het niet goed genoeg is moet ik nog harder trainen en mijn best doen, maar dan kan ik daar mee leven. Nu ik maak mijn seizoen af bij Dordt en daarna ga ik rustig bekijken welke opties er komen, natuurlijk wil ik graag naar een Eredivisieclub."

Lees ook

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Politie en gemeente: 'Meld vechtvideo's en mishandelingen'

De gemeente Zwijndrecht en de politie roepen scholieren en hun ouders op incidenten met vechtvideo's te melden. In het dorp gaan leerlingen van verschillende middelbare scholen geregeld tegen betaling met elkaar op de vuist en ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. De burgemeester vindt deze signalen zorgwekkend.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

fatbikes-768x432

Papendrecht wil fatbikes weren uit drukke delen van het centrum

Fatbikes moeten mogelijk op bepaalde plekken in het centrum van Papendrecht tijdens vastgestelde tijden verboden worden. Het college doet de gemeenteraad een voorstel om dit verbod mogelijk te maken. Aanleiding zijn klachten over hoge snelheden, gevaarlijke manoeuvres en bijna-aanrijdingen bij onder meer de Meentpassage, de Veerpromenade en de Brederodelaan.

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.