gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zwem4daagse in de Dubbel

Het is weer tijd voor de traditionele zwem4daagse die ieder jaar door zwembad de Dubbel wordt georganiseerd.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dit jaar is het thema ‘Zomercarnaval’. Het begint vanavond 22 juni en duurt tot en met vrijdag 26 juni. Op vier van deze vijf avonden moeten dan 20 baantjes worden gezwommen om op vrijdag de medaille in ontvangst te kunnen nemen.

De kinderen zonder diploma beginnen om 18.00 uur en zwemmen een half uur lang zoveel ze kunnen. Van 18.30 tot 20.30 uur zijn de ouderen aan de beurt.

Zoals elk jaar zijn er ook weer leuke demonstraties. Om te beginnen is op de openingsavond de Reddingsbrigade van HI Ambacht te gast. Op woensdagavond 24 juni komen de Dajaks hun kunsten met de kajak demonstreren en vrijdag is er een stormbaan, een clown en kunnen kinderen geschminkt worden.

Deelname kost €5.

Lees ook

fandag fc dordrecht

Fandag FC Dordrecht: stormbaan, muurkunst en talloze handtekeningen

Een stormbaan, pannakooi, pumptrack, springkussen en fitnesstoestellen: supporters van FC Dordrecht werden op de zogeheten fandag uitgedaagd om zelf ook fanatiek te bewegen. Al waren het oefenduel met Feyenoord, de handtekeningensessie na afloop en een gloednieuwe muurschildering de grootste publiekstrekkers.

treinstationdordrecht

Treinen tussen Dordrecht en Rotterdam rijden weer

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is dinsdagochtend weer volledig opgestart, nadat het een week heeft platgelegen na een stroomstoring. Wel worden nog werkzaamheden uitgevoerd aan de sporen langs het perron bij Rotterdam Stadion, maar dit heeft geen gevolgen voor de dienstregeling.

IMG_9322

Ouderwets hommeles aan de tafel van Ouwe Jonges Krentebrood

Aan de stamtafel van de Streekomroep is het zondag weer prijs. De altijd kritische Ad van den Herik krijgt het weer stevig aan de stok met de minstens zo kritische Thijs Blom. Ron van de Rhee krijgt weer de ondankbare taak om de heren in het gareel te houden bij hun maandelijkse terugblik op het Dordtse- en regionale nieuws.

IMG_2526

Storing aan slagbomen zorgt voor dichte A15 en lange file

Flinke problemen op de A15 tussen Gorinchem en Rotterdam deze woensdagochtend. De weg was 's nachts dicht vanwege werkzaamheden en had rond 05.00 uur weer open moeten gaan, maar dat kon niet door een storing bij de slagbomen van de Noordtunnel. Daardoor was de weg vanaf Papendrecht dicht en dat zorgde voor vertraging. Inmiddels is de weg weer open.

IMG_1044

Urenlange storing Brug over de Noord, verkeer moet omrijden

De Brug over de Noord (N915) heeft zaterdagmiddag lange tijd in storing gestaan. Verkeer tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht moest omrijden. Ook hoge scheepvaart kon tijdelijk niet onder de brug door.

overlastgevendgezin

Gezin gelinkt aan drillrap teistert buurt, opnieuw een camera in de straat

Voor de tweede keer in korte tijd is er een mobiele camera geplaatst in een straat in Zwijndrecht. In een huis aan De Were woont volgens de gemeente een overlastgevend gezin, dat al meermaals betrokken is geweest bij meldingen van onder meer intimidatie en bedreiging. Buurtbewoners uitten eerder al hun zorgen over de overlast.