Dordrecht, Netherlands

Zwemtrainingen in de Dordtse haven

Deelnemers aan de Dudok City Swim kunnen vanaf morgen iedere woensdag trainen in de havens in de binnenstad. De trainingen vinden plaats in de Nieuwe Haven en de Wolwevershaven.
Jasmin Zahirovic | 18 juli 2017 11:59 | Aangepast op 18 juli 2017 11:59
Om de veiligheid te garanderen worden de zwemmers door de reddingsbrigade begeleid. De trainingsavonden zijn bekend bij de gemeente. Deelnemers riskeren zodoende geen bekeuring voor zwemmen in de haven.

De trainingen starten om 19.30 uur vanaf de open ruimte naast Houttuinen 32. Bij de KDR&ZV kunnen deelnemers tegen betaling van €0,50 gebruik maken van douche en toilet.

City Swim vindt dit jaar op 26 augustus plaats. Het zwemevenement is bedoeld om geld in te zamelen voor de bestrijding van kanker.

Lees ook

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...