Dordrecht, Netherlands

Zweten tijdens Zoomer Wantijrun

Zo'n 800 sportievelingen trotseerden woensdagavond de warmte voor een route langs het Wantij. De hardlopers konden tijdens deze editite van de Zoomer Wantijrun weer kiezen uit drie afstanden: 5 of 10 kilometer of 10 Engelse mijl (zo'n 16 kilometer).
Marjolein Vos | 27 juni 2019 17:27 | Aangepast op 27 juni 2019 17:27
De organisatie kijkt terug op een mooie avond, al bezorgde het weer Edwin Zoomer (van Zoomer Makelaardij) van te voren wel kopzorgen. "Het was even spannend, want gisteren was het bloedheet. Dan zou het onverantwoord zijn geweest om te straten, maar gelukkig veranderde het weerbericht ten positieve."

Zoomer organiseert voor het derde jaar de Wantijrun, die geïnspireerd is op Zwijndrechtse Verkerkloop. Ook bij de Dordtse loop kunnen de deelnemers zich laten sponsoren en wordt het geld gedoneerd aan een goed doel. Dit jaar was dat, net als vorig jaar, Stichting High Five. In totaal wordt er 2500 euro overgemaakt naar de organisatie die uitjes verzorgd voor minder bedeelde kinderen. "Een stichting die lokaal zichtbaar is en goede dingen doet. Daar wil je sowieso aan doneren," zegt Zoomer.

Ook volgend jaar is er weer een Zoomer Wantijrun. Het goede doel is dan Het Babyhuis.

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Inspectie heft verscherpt toezicht Botox-salon op: ‘De salon werkt inmiddels volgens de regels’

Schoonheidssalon FillerHouse in Dordrecht staat niet langer onder verscherpt toezicht van de Inspect...

Vrijspraak voor sjoemelen met zand, 'bedrijf had er geen weet van'

De rechter heeft een Papendrechts bedrijf dat werd verdacht van sjoemelen met zand vrijgesproken. Vo...

Leven samengevat in één tentoonstelling: 'Niet luguber, juist leerzaam!'

Twee grote gebeurtenissen in het leven – trouwen en rouwen – staan centraal in een tentoonstelling v...

Opnieuw demonstratie bij Fokker, actievoerders op het dak van hoofdkantoor

Meerdere mensen demonstreren donderdagochtend in en om het hoofdkantoor van Fokker in Papendrecht. D...

'Gemeentebestuur moet aan de bak!’ GroenLinks kritisch op uitblijven meer deelauto's

GroenLinks wil dat het stadsbestuur meer doet om de groei van het aantal deelauto’s in de stad mogel...

Wat is jouw ideale coalitie? Dit vindt men op de Dordtse markt

Welke partijen moeten sowieso gaan meeregeren? Een belangrijke vraag die komende tijd beantwoord moe...