Dordrecht, Netherlands

Opsporingsbericht voor 40 jaar vermist stel

Op internet verscheen maandag een opmerkelijk opsporingsbericht. Het bestuur van het Augustijnenhof is op zoek naar 2 beelden die van de gevel komen van een gesloopt pand aan de Riedijk.
Dennis Koorevaar | 13 maart 2018 15:46 | Aangepast op 13 maart 2018 15:46
De beelden zijn gemaakt door Gilles Hubbe, een geloofsvluchteling uit Luik. Die heeft meerdere van deze beelden gemaakt die nog zichtbaar zijn in de tapasbar aan 't Vlak.

Er is een beloning uitgereikt van 500 euro voor de persoon die de hoofden bij het Augustijnenhof brengt.

Wie informatie heeft over de beelden kan contact opnemen via de website of langskomen tussen 11 en 16 bij het Augustijnenhof dat zit aan Hof 15.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...