Dordrecht, Netherlands

Politie alert op nepwapens van kermis

De politie waarschuwt voor nepwapens die op de kermis gewonnen kunnen worden. Sommige zijn niet van echt te onderscheiden.
Leo Roubos | 26 april 2018 10:42 | Aangepast op 26 april 2018 10:42
Nu de kermis van Dubbeldam en Stadspolders en ook in het Centrum er aankomen, roept de politie ouders op om hun kinderen te wijzen op het juiste gebruik van het speelgoed. Ook verzoeken ze om de wapens niet buiten of op het kermisterrein te gebruiken.

Bij meldingen over vuurwapens of op vuurwapen gelijkende voorwerpen, wordt door de politie namelijk altijd doorgepakt en wordt gekozen voor een veilig optreden. Dit kan leiden tot een aanhouding volgens het vuurwapenprotocol.

De politie roept mensen verder op om spullen die niet gebruikt zijn waarvoor ze bedoeld zijn, te melden bij de kermismeester.

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...