Dordrecht, Netherlands

Primeur Dordrecht Pasar Malam

Dit jaar heeft Dordrecht te maken met een primeur tijdens het festival Pasar Malam. De Dordtse band ‘Untung Bedjo Kumpulan’ gaat voor het eerst weer optreden na een stop van vijf jaar. Organisator Hans van der Meer had wel eens van de band gehoord: “Ik vond gelijk dat ze een groter podium verdienden.”
Inge de Bruyn | 11 augustus 2016 11:32 | Aangepast op 11 augustus 2016 11:32
De band bestond voorheen uit de broers Untung en Bedjo. Vijf jaar geleden is Bedjo overleden aan de ziekte ALS. Untung heeft besloten om de band dit jaar weer nieuw leven in te blazen. Samen met drie andere muzikanten treedt hij voor het eerst weer op.

Pasar Malam zal dit jaar voor de vijfde keer georganiseerd worden in Dordrecht. Het festival begint aanstaande zondag op het Statenplein en in de Sarisgang.

Foto: Fokko van der Straaten

Lees ook

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...