Dordrecht, Netherlands

Sinterklaas weer op Dordtse bodem

Het duurde wat langer dan verwacht, maar Sinterklaas en zijn pieten zijn zaterdagmorgen toch weer in Dordrecht aangekomen. Een van de boten kreeg motorpech, waardoor een sleepboot moest worden ingezet om de kade te bereiken. 
Marjolein Vos | 17 november 2018 13:08 | Aangepast op 17 november 2018 13:08
Daardoor moesten de kinderen wat langer wachten om een handje van de Sint en wat pepernoten te ontvangen. Maar dat maakte de sfeer er niet minder goed om.

De intocht verloopt tot nu toe rustig. Aanhangers van Kick-Out Zwarte Piet hadden aangekondigd te komen demonstreren. De burgemeester had daarvoor een speciaal vak aangewezen in de buurt van de Grote Kerk. Maar dat bleef tijdens de intocht leeg.

Nadat de goedheiligman onthaalt is op het Schefferplein zal hij met zijn gevolg vertrekken naar winkelcentrum Crabbehof, om ook daar handjes te schudden.

Lees ook

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...

FC Dordrecht verliest laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar van FC Eindhoven

FC Dordrecht heeft de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met een verliespartij afgesloten. ...

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...