Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht zegt contracten van deze drie spelers formeel op

Het contract van Reda Akmum (links) is formeel opgezegd René Kamps
FC Dordrecht heeft de aflopende contracten van drie spelers formeel opgezegd. Het gaat om de verbintenissen van Reda Akmum, Léo Seydoux en Rene Kriwak.
Corrado Francke | 1 april 2025 15:30 | Aangepast op 1 april 2025 14:41
De formele ontslagbrieven hebben niet automatisch tot gevolg dat het trio volgend seizoen niet meer bij de Schapekoppen speelt. FC Dordrecht kan nog in gesprek gaan met ze over een nieuwe overeenkomst. "De technische leiding van de club zal hier in aanloop naar het nieuwe seizoen keuzes over maken", valt te lezen op de clubwebsite.

Volgens de CAO moeten contractspelers voor 1 april uitsluitsel gegeven worden over aflopende contracten, waar de club met de formele ontslagbrief aan Akmum, Seydoux en Kriwak aan heeft voldaan.

Akmum basisklant
De meest opmerkelijke naam in dit rijtje is die van Reda Akmum. Hij is de afgelopen weken basisspeler in de selectie. De centrale verdediger kreeg de kans bij afwezigheid van Sem Valk en Augustin Drakpe en is sindsdien niet meer weg te denken uit de opstelling van trainer Melvin Boel.

Terug van een blesure viel Valk op als rechtback. De voormalige Feyenoord-jeugdspeler lijkt Seydoux definitief van die positie verdrongen te hebben. Oostenrijker Kriwak is nog herstellende van een zware knieblessure die hij ruim elf maanden geleden opliep.

Club en Schuurman in gesprek
Naast drie bovengenoemde spelers loopt ook het contract van aanvoerder Jari Schuurman af, maar hij heeft een aanbod voor een nieuwe verbintenis op zak. Club en speler zijn nog in gesprek.

Zeventien selectiespelers hebben een doorlopend contract. De club die één van hen komende zomer los wil weken, moet daar dus een transfersom voor betalen.

Hoogendorp vertrekt
Wie FC Dordrecht sowieso gaat verlaten, is Rick Hoogendorp. De assistent-trainer verruilt de Krommedijk voor het hoofdtrainerschap van eersteklasser SV Wippolder uit Delft.

Meest gelezen

Gewonde bij schietpartij Dordrecht, 19-jarige vast

Pascalle van Werkhoven | 27 apr 2025 09:21

Dordrecht geniet van Koningsdagoptreden van Nielson en Douwe Bob

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 26 apr 2025 16:51

Motorrijder knalt achterop auto en raakt zwaargewond

Corrado Francke | 1 mei 2025 10:17

Lees ook

Burgemeesters veroordelen zinloos geweld en zeggen samen oplossing te zoeken

De burgemeesters van de gemeenten Ablasserdam en Papendrecht hebben geschokt gereageerd op een incid...

Op Pad Met Ad: een route langs de verzetshelden van Essenhof

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad loopt presentator Ad van den Herik op begraafplaats Esse...

Ouder echtpaar is nepagenten te slim af, echte agent verstopt zich in woning

Twee nepagenten uit Sliedrecht en Zwijndrecht hadden niet verwacht dat een bejaard echtpaar zo alert...

Zaterdag in Studio De Witt: eeuwfeest Oranje Wit en stilstaan bij de oorlog

Een nieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag in het teken van het eeuwfeest van sportvere...

Van vluchteling tot vernieuwer: kunstenaars verbeelden veerkracht in Dordrechts Museum

De Galatea Kunstprijs voor kunstenaars met een vluchtverleden wordt dit jaar weer uitgereikt. De pri...

Oranje Wit tovert veld om tot festivalterrein voor 100-jarig bestaan: 'Geweldig gaaf'

Wat ooit begon als kleine voetbalclub, is uitgegroeid tot de grootste sportvereniging van Dordrecht....