Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: auto belandt in sloot en raakt flink beschadigd

Het voertuig reed in een sloot aan de Oudkerkseweg Wijkagenten Molenlanden
Een auto is zondagmiddag in een sloot beland in het dorpje Giessenburg. Bij het ongeluk, dat iets voor drie uur gebeurde, zijn volgens de politie geen gewonden gevallen.
Corrado Francke | 29 december 2024 17:01 | Aangepast op 29 december 2024 17:01
Alle inzittenden konden zelfstandig uit het flink beschadigde voertuig komen. Een berger is naar de Oudkerkseweg gekomen om de auto weg te takelen.

Auto verwoest door brand
Een auto heeft in de nacht van zaterdag op zondag vlammen gevat in de Maarten Harpertsz Trompweg in Wielwijk in Dordrecht. De brandweer heeft de brand geblust, maar de auto is volledig verwoest.

Lees ook

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...