Dordrecht, Netherlands

Dinsdag op Drechtstad FM: dansstudio 2MOVE te gast in Praatpaal

In een nieuwe aflevering van Praatpaal op Drechtstad FM is dinsdagavond een radioreportage over Dans- en ontspanningscentrum 2MOVE te horen. Binnenkort bestaat 2MOVE dertig jaar. Met eigenaar Patty Kemper blikken de presentatoren terug en vooruit.
Hans Hulswit | 28 januari 2025 08:00 | Aangepast op 27 januari 2025 16:10
Verder is er aandacht voor actualiteiten uit Dordrecht, Papendrecht en de regio en zijn er de vaste onderdelen zoals de column van Peter de Liefde en de Nazit.

Praatpaal is een praatprogramma op Drechtstad FM over politiek, cultuur, wetenschap, filosofie, samenleving en levensbeschouwing van Gerrit de Ruiter, Peter de Liefde, Hans Hulswit en René van Engelen: dinsdag van 20:00-22:00 uur via 105.0 en 95.7 FM, de websites van RTV Dordrecht en RTV Papendrecht, de verschillende apps en via uw digitale provider. Het programma wordt herhaald op donderdag van 10 tot 12 uur.

Drechtstad FM is de lokale radiozender voor Dordrecht en Papendrecht: op 105.0 in Papendrecht en de Alblasserwaard en op 95.7 in Dordrecht en omgeving.

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...