Dordrecht, Netherlands

Feest bij ASWH: Ambachters door knappe zege naar hoofdtoernooi KNVB Beker

Vreugde na afloop van de wedstrijd ASWH
ASWH heeft zich dinsdagavond geplaatst voor het hoofdtoernooi van de KNVB Beker. De voetbalclub uit Hendrik-Ido-Ambacht rekende door een late treffer af met HHC Hardenberg en zit zaterdagavond in de koker bij de bekerloting.
Corrado Francke | 25 september 2024 11:00 | Aangepast op 25 september 2024 11:00
Lange tijd leek het duel af te stevenen op een verlenging, maar aanvoerder Edon Fetahi zorgde vlak voor tijd met een rake kopbal voor uitzinnige vreugde op Sportpark Schildman. Ook Joey van Gennip, afgelopen seizoen actief in de Onder 21 van FC Dordrecht, had met de assist op Fetahi een belangrijk aandeel in de zege.

Dat HHC Hardenberg werd verslagen, was allerminst een zekerheidje. De club uit Overijssel speelt een niveautje hoger dan ASWH en staat vijfde in de tweede divisie. Nu de Ambachters geplaatst zijn voor het hoofdtoernooi van de beker, wacht mogelijk een confrontatie met een eredivisionist of club uit de Keuken Kampioen Divisie. Wordt er geloot tegen een betaaldvoetbalclub, speelt ASWH sowieso thuis.

De wedstrijd tegen HHC Hardenberg was in de tweede voorronde van de KNVB Beker. In de eerste ronde werd SVBO met 3-1 opzij geschoven door de ploeg van trainer Roy Bronkman.

Voetballiefhebber Nick de Heus filmde de beslissende treffer:

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Wat is jouw ideale coalitie? Dit vindt men op de Dordtse markt

Welke partijen moeten sowieso gaan meeregeren? Een belangrijke vraag die komende tijd beantwoord moe...

Streep door isolatiehulp: ‘Alle lopende afspraken geannuleerd’

Inwoners van onze streek kunnen voorlopig geen beroep doen op isolatiehulp vanuit de gemeenten. Het ...

Woning gesloten na vondst harddrugs

Een woning aan de Koolmees in Ridderkerk is maandag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwi...

Baggermuseum en Sliedrechts schip op nationale TV: 'Ontzettend leuke aflevering'

Het Baggermuseum in Sliedrecht is donderdag te zien in Het Klokhuis. Het TV-programma op NPO 3 beste...

Vladislavs wil zijn brood pakken, maar verliest zijn aandacht en doorboort de vangrail

Chaos op de A16 bij Ridderkerk in februari vorig jaar. Een vrachtwagenchauffeur knalt door de vangra...

Volledig elektrisch baggeren: dankzij deze investering van 3,5 miljoen euro kan het

Een primeur voor de Sliedrechtse baggeraar Van den Herik. Het schip Prins 6 is het eerste volledig e...