Dordrecht, Netherlands

Twee aanhoudingen na melding van steekpartij in Hendrik-Ido-Ambacht

De politie heeft zaterdagavond twee mannen aangehouden in Hendrik-Ido-Ambacht. Dat gebeurde na melding van een steekpartij, al is het nog onduidelijk of er daadwerkelijk gestoken is.
Corrado Francke | 17 augustus 2024 21:44 | Aangepast op 17 augustus 2024 21:44
Rond acht uur snelden meerdere agenten richting de Mauritsstraat. Ook een ambulance kwam ter plekke. Volgens een politiewoordvoerder is er 'veel commotie voor de woning' geweest, waarna het duo is opgepakt.

De politie wist rond halftien nog niets over de leeftijd en woonplaats van de aangehouden mannen. Lokale media melden dat het om mannen 'van middelbare leeftijd' gaat.

Lees ook

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...

FC Dordrecht verliest laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar van FC Eindhoven

FC Dordrecht heeft de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met een verliespartij afgesloten. ...