Dordrecht, Netherlands

Video: busje rolt vijver in, bezorger springt op tijd uit laadbak

De bezorger sprong op tijd uit de laadbak Dumpert
Aan het Gieser Wildeman-erf in Ridderkerk is woensdagavond een bestelbusje van supermarkt Jumbo het water ingereden. Op een video op Dumpert is te zien hoe de bezorger de bus instapt en voelt dat het voertuig gaat rollen.
Rijnmond | 18 april 2025 13:30 | Aangepast op 18 april 2025 12:33
De bezorger springt meteen uit de bus en rent naar de cabine om te proberen de wagen te stoppen. Dat mislukt. Hij is te laat: het busje duikt de vijver in.

Mogelijk is de bestuurder vergeten de handrem aan te trekken of heeft de handrem niet goed gewerkt. Hij probeerde dat tijdens het rollen alsnog te doen, maar dat lukte niet. De bestelbus vult zich langzaam met water en drijft de vijver in.

Lees ook

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...