Dordrecht, Netherlands

Themaweek Water start in Dordrecht

De opening van de nationale Week van Ons Water vindt woensdag 12 oktober plaats in Dordrecht. Wethouder van der Linden, de voorzitter van de Unie van Waterschappen, watereducatiebestuurders en twee Dordtse schoolklassen zijn aanwezig bij de besloten bijeenkomst. Op het dak van Aquarama staat al een model van Droppie Water; het symbool van de themaweek.
Peter Tromp | 7 oktober 2016 11:04 | Aangepast op 7 oktober 2016 11:04
Tijdens de Week van Ons Water zijn er in heel het land activiteiten met betrekking tot waterveiligheid en overlast. Zo zijn er in onze buurt onder andere excursies naar bijvoorbeeld de Noordwaard, een open dag in het Dordtse hoofdwatergemaal en kunnen kinderen een dagje dijkwacht zijn in Dordrecht en Kinderdijk.

De ruim 100 activiteiten staan omschreven op de website van de themaweek. Ze zijn gerangschikt op datum. Rechtsonderin de kaders kan je door de activiteiten bladeren.

De Week van Ons Water is bedoeld om ons meer te leren en te laten beleven over onze bescherming tegen het water. De themaweek wordt twee keer per jaar georganiseerd. In het voorjaar heeft de week het thema schoon water en in het najaar waterveiligheid en overlast.

Lees ook

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...