Dordrecht, Netherlands

Vrouw (78) overvallen in woning

Een vrouw van 78 is zondagnacht in haar woning aan de Toutenburg in Sterrenburg overvallen. Ze is niet gewond geraakt. Wel is ze enorm geschrokken.
Peter Tromp | 19 maart 2018 11:04 | Aangepast op 19 maart 2018 11:04
De vrouw werd rond half vier wakker en zag dat in ieder geval twee mannen haar huis waren binnengedrongen. Ze werd bedreigd. De overvallers droegen bivakmutsen.

De politie houdt er rekening mee dat er mogelijk meer dan twee overvallers waren. Ze zijn nog niet gepakt. 

De politie zoekt mensen die de mannen 's nachts hebben zien lopen in de omgeving van Toutenburg, Lunenburg en Zuilenburg.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...