Dordrecht, Netherlands

Winnaars Dordrecht & Water bekend

Een project om de zelfredzaamheid van mensen op het water te verhogen en een kunstproject rondom brugwachtershuisjes krijgen beiden 10.000 euro. Dat is vanmiddag in Intree bekendgemaakt.
Peter Tromp | 5 oktober 2017 17:11 | Aangepast op 5 oktober 2017 17:11
Voor watergerelateerde projecten was een totale sponsorbijdrage van 25.000 euro beschikbaar gesteld door Havenbedrijf Rotterdam. Een jury beoordeelde de inzendingen.

Het project Aquactief is een samenwerking tussen diverse watersportorganisaties. Dat sprak de jury aan. Met diverse activiteiten, zoals uit een gezonken auto komen, moet op een speelse manier de zelfredzaamheid van Dordtenaren worden vergroot.

Bij het project Brugwachtershuis wordt kunst aangebracht op of rond vijf brugwachtershuisjes.

Naast de twee sponsorbijdragen van 10.000 euro, kregen ook vijf inzenders een bijdrage van ieder 1.000 euro.&t=2s

Lees ook

Met theatershow Bara’s en Boerenkool trapt Tortilla de kinderboekenweek af

De kinderboekenweek is weer van start, met dit jaar als thema: "Bij mij thuis". In Dordrecht gaat th...

Woensdag op TV Dordrecht: Via Cultura Magazine

In het Via Cultura Magazine van deze week een interview met Remi Balistreri over ‘Ontdek Dordrecht’ ...

Schoten gelost in Papendrecht door politie

Tijdens een actie van de Dienst Speciale Interventies van de politie in de Stellingmolen zijn dinsda...

Opknapbeurt voor oude schoorsteen Dordrechtse Melk Inrichting

Er is een begin gemaakt met de restauratie van de schoorsteen van de voormalige Dordrechtse Melk Inr...

Kraampjes en presentaties over Spuiboulevard tijdens informatiemarkt

De Spuiboulevard gaat flink op de schop. Om bewoners bij te praten over de plannen, organiseerde de ...

50 jaar Winkelcentrum Sterrenburg: 'Een en al nostalgie!'

De oude foto's trokken een hoop aandacht. Veel mensen die even stopten en ze goed bestudeerden. "Ik ...