Dordrecht, Netherlands

Winnaars Dordrecht & Water bekend

Een project om de zelfredzaamheid van mensen op het water te verhogen en een kunstproject rondom brugwachtershuisjes krijgen beiden 10.000 euro. Dat is vanmiddag in Intree bekendgemaakt.
Peter Tromp | 5 oktober 2017 17:11 | Aangepast op 5 oktober 2017 17:11
Voor watergerelateerde projecten was een totale sponsorbijdrage van 25.000 euro beschikbaar gesteld door Havenbedrijf Rotterdam. Een jury beoordeelde de inzendingen.

Het project Aquactief is een samenwerking tussen diverse watersportorganisaties. Dat sprak de jury aan. Met diverse activiteiten, zoals uit een gezonken auto komen, moet op een speelse manier de zelfredzaamheid van Dordtenaren worden vergroot.

Bij het project Brugwachtershuis wordt kunst aangebracht op of rond vijf brugwachtershuisjes.

Naast de twee sponsorbijdragen van 10.000 euro, kregen ook vijf inzenders een bijdrage van ieder 1.000 euro.&t=2s

Lees ook

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...