Dordrecht, Netherlands

Actie voor achterstallig loon

Personeel van Nesselande Pakket Service BV heeft sinds zes uur vanochtend een vrachtwagen klemgezet op de Pieter Zeemanweg. De werknemers willen zo hun baas dwingen salaris over te maken.
Peter Tromp | 21 oktober 2016 11:53 | Aangepast op 21 oktober 2016 11:53
Een onderdeel van het bedrijf is onlangs failliet verklaard. Het personeel zegt recht te hebben op salaris, maar ze krijgen niets. De werkgever zou ook niet met hen willen praten.


Door een volgeladen vrachtwagen te beletten weg te rijden, willen ze hun werkgever onder druk zetten om geld over te maken. Het bedrijfsonderdeel dat pakketten aan consumenten levert is niet failliet.

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...