Dordrecht, Netherlands

Drukte in treinen: geen anderhalve meter

Het is druk in de trein en op het Dordtse station. Door de sneeuw is de situatie op het spoor onzeker, daarom rijdt de NS met een aangepaste dienstregeling met voornamelijk Sprinters.
Isabel Pijnappels | 9 februari 2021 16:33 | Aangepast op 9 februari 2021 16:33
Door de korte treinen is het druk. Veel reizigers zitten dicht op elkaar in de trein. Op Twitter laten mensen weten bang te zijn voor het coronavirus. Reizigers vragen de NS daarom om de Sprinters te verlangen.

De NS laat weten Sprinters in te zetten zodat zoveel mogelijk reizigers naar hun plaats van bestemming kunnen komen. "Waar het kan, worden treinen verlengd."

Door de vrieskou en vocht kunnen bovenleidingen ijzig worden. De situatie op het spoor blijft daardoor onzeker. De NS adviseert mensen, als dat mogelijk is, de reis uit te stellen. Voor noodzakelijke reizen vraagt de NS om kort voor vertrek de reisplanner nogmaals te checken voor het meest actuele reisadvies.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Lees ook

FC Dordrecht verliest van Anderlecht in oefenduel met komische tint

FC Dordrecht heeft zaterdag een oefenwedstrijd tegen het Belgische Anderlecht met 5-0 verloren. Hoew...

LIVE: zonnige zaterdag op Big Rivers, mis hier niets van het festival

Big Rivers, het grootste festival van onze streek, viert dit weekend het 25-jarig jubileum. RTV Dord...

Laatste noot geklonken: leerorkest verdwijnt van Dordtse basisscholen

Het Leerorkest Drechtsteden verdwijnt uit de Dordtse klaslokalen. Alle basisscholen waar het orkest ...

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Big Rivers is vrijdagavond uit de startblokken geschoten. Met allerlei soorten muziek, genoeg verfri...

Mister Big Rivers zwaait af: 'Dit was een toppertje'

Bas de Zwart (71) houdt het na 22 jaar voor gezien. Hij bracht Big Rivers van klein festival naar ee...

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...