gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

10 maanden cel voor Karwei-verduistering

69b5ce1d5f105e0d8c0e2520149da4f4

Een 51-jarige vrouw uit Hoogvliet moet vijftien maanden de cel in, waarvan vijf maanden voorwaardelijk. De rechter acht bewezen dat de medewerkster van Karwei in Dordrecht ruim 1 miljoen euro heeft verduisterd bij de bouwmarkt.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De uiteindelijke straf ligt lager dan de eis van justitie. Het OM had namelijk twee jaar celstraf geëist, waarvan zes maanden voorwaardelijk.

De rechter weegt mee dat de vrouw volledig meewerkte en zelf ook slachtoffer was. Ze was in de ban geraakt van een buitenlandse oplichter die deed alsof hij verliefd op haar was.

De man deed alsof hij dringend geld nodig had, waarna de vrouw al haar spaargeld aan hem overmaakte. Dat was een bedrag van zo'n 30 duizend euro. Toen dat op was, begon ze met het verduisteren van geld bij haar werkgever.

"Zelfs toen ik meer dan een miljoen aan hem geleend had, geloofde ik nog dat hij terug zou betalen", zei de de vrouw eerder tegen de rechter.

De vrouw heeft al 40 duizend euro terugbetaald aan Karwei. Ze heeft inmiddels een nieuwe baan en een betalingsregeling.

Lees ook

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

IMG-20260905-WA0031

Rookwolk boven afvalverwerker door brand in opslagruimte

Bij afvalverwerker HVC in Dordrecht heeft zaterdagavond brand gewoed. In een opslagruimte vatte een hoop afval vlam, waarna een rookpluim uit het gebouw kwam.

nk20260905NKS01972

Bij FC Dordrecht is iedereen het erover eens: ‘Dit is een schandalige prestatie’

Voor het tweede duel op rij kreeg FC Dordrecht zes tegengoals om de oren. De gatenkaas achterin vormde de basis van de 3-6 nederlaag zaterdag tegen Jong AZ, dat beduidend efficiënter was in het foutenfestival.

foto artikel vuilnisvrouw

Met een grote vrachtwagen door kleine straatjes rijden: Janus doet het voor HVC

Gemiddeld één keer per week wordt in onze streek het ondergrondse afval opgehaald. Met een enorme vuilniswagen trotseert Janus Confurius dagelijks de smalle straatjes van de Dordtse binnenstad. Monique trekt het felgele HVC-hesje aan en rijdt een stuk met Janus mee.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.