gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

10 maanden cel voor Karwei-verduistering

69b5ce1d5f105e0d8c0e2520149da4f4

Een 51-jarige vrouw uit Hoogvliet moet vijftien maanden de cel in, waarvan vijf maanden voorwaardelijk. De rechter acht bewezen dat de medewerkster van Karwei in Dordrecht ruim 1 miljoen euro heeft verduisterd bij de bouwmarkt.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De uiteindelijke straf ligt lager dan de eis van justitie. Het OM had namelijk twee jaar celstraf geëist, waarvan zes maanden voorwaardelijk.

De rechter weegt mee dat de vrouw volledig meewerkte en zelf ook slachtoffer was. Ze was in de ban geraakt van een buitenlandse oplichter die deed alsof hij verliefd op haar was.

De man deed alsof hij dringend geld nodig had, waarna de vrouw al haar spaargeld aan hem overmaakte. Dat was een bedrag van zo'n 30 duizend euro. Toen dat op was, begon ze met het verduisteren van geld bij haar werkgever.

"Zelfs toen ik meer dan een miljoen aan hem geleend had, geloofde ik nog dat hij terug zou betalen", zei de de vrouw eerder tegen de rechter.

De vrouw heeft al 40 duizend euro terugbetaald aan Karwei. Ze heeft inmiddels een nieuwe baan en een betalingsregeling.

Lees ook

luchtfotograaf Luke Verschoor

Luke Verschoor maakt fotografiedroom waar op La Palma: ‘Dit is toch gewoon next level’

Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

nepagentbureaurijnmond

Verdachte die sieraden van 88-jarige steelt, meldt zich niet: politie toont hem nu herkenbaar

De man die ervan wordt verdacht een 88-jarige vrouw uit Dordrecht met een babbeltruc te hebben bestolen, wordt nu herkenbaar getoond. Hij kreeg vorige week na de uitzending van Bureau Rijnmond de kans zichzelf bij de politie te melden, maar heeft dat niet gedaan.

aiboeken

AI-bedrijven kopen boekwinkel van Nancy leeg: 'Deze boeken gaan door de shredder'

Tweedehandsboekhandelaar Nancy Schot uit Hendrik-Ido-Ambacht verkocht jarenlang vooral aan liefhebbers uit de buurt. Tegenwoordig stuurt ze duizenden bestellingen naar de Verenigde Staten. Haar oude boeken worden namelijk gebruikt om AI-modellen te trainen: “Het is goede handel, maar de boeken gaan op deze manier wel verloren.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek over documentaire Ilang Jawane

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Wouter van der Spoel en Ronny de Groot over hun documentaire Ilang Jawane, een reis tussen verleden en toekomst. De documentaire volgt maker Wouter van der Spoel en zijn zoon Sriyanto op hun reis naar Java.

nk20260905NKS01972

Bij FC Dordrecht is iedereen het erover eens: ‘Dit is een schandalige prestatie’

Voor het tweede duel op rij kreeg FC Dordrecht zes tegengoals om de oren. De gatenkaas achterin vormde de basis van de 3-6 nederlaag zaterdag tegen Jong AZ, dat beduidend efficiënter was in het foutenfestival.