gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

10 maanden cel voor Karwei-verduistering

69b5ce1d5f105e0d8c0e2520149da4f4

Een 51-jarige vrouw uit Hoogvliet moet vijftien maanden de cel in, waarvan vijf maanden voorwaardelijk. De rechter acht bewezen dat de medewerkster van Karwei in Dordrecht ruim 1 miljoen euro heeft verduisterd bij de bouwmarkt.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De uiteindelijke straf ligt lager dan de eis van justitie. Het OM had namelijk twee jaar celstraf geëist, waarvan zes maanden voorwaardelijk.

De rechter weegt mee dat de vrouw volledig meewerkte en zelf ook slachtoffer was. Ze was in de ban geraakt van een buitenlandse oplichter die deed alsof hij verliefd op haar was.

De man deed alsof hij dringend geld nodig had, waarna de vrouw al haar spaargeld aan hem overmaakte. Dat was een bedrag van zo'n 30 duizend euro. Toen dat op was, begon ze met het verduisteren van geld bij haar werkgever.

"Zelfs toen ik meer dan een miljoen aan hem geleend had, geloofde ik nog dat hij terug zou betalen", zei de de vrouw eerder tegen de rechter.

De vrouw heeft al 40 duizend euro terugbetaald aan Karwei. Ze heeft inmiddels een nieuwe baan en een betalingsregeling.

Lees ook

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

gemzwijndrecht

Wegwerkzaamheden Zwijndrecht gaan verder: nieuwe doorgaande route vanaf de brug

Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.

pixabay containers

Kliko eerder aan de straat vanwege de hitte

Inwoners van onder meer Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam moeten deze donderdag en vrijdag hun kliko eerder aan de straat zetten dan gebruikelijk. Vanwege de hitte werkt de buitendienst met een tropenrooster en wordt afval eerder opgehaald.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

businkrolstoelinsloot

Vrouw rijdt met rolstoel sloot in: omstanders schieten te hulp

Een oudere vrouw is dinsdagmiddag in een sloot langs de Provincialeweg in Dordrecht beland. Door nog onbekende oorzaak reed ze met haar elektrisch aangedreven rolstoel het water in. Omstanders zijn te hulp geschoten.

IMG_5351

Steunconstructies geplaatst in plotseling gesloten parkeergarage, onderzoek gaat door

De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.