Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: auto ramt huis in Dordts centrum, zijgevel in Sterrenburg stort in

Het ongeluk gebeurde in de Prinsenstraat Google Streetview
Een automobilist is vrijdagmiddag tegen een huis gereden in de Dordtse Prinsenstraat. Door de klap zijn er een aantal stenen uit de gevel en is de voordeur van een huis eruit.
Corrado Francke | 12 januari 2024 16:50 | Aangepast op 12 januari 2024 16:50
Wel meldt de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid dat er geen sprake is van instortingsgevaar. De politie onderzoekt de oorzaak van het ongeluk.

Zijgevel in Sterrenburg stort in
Aan de Waterman in de Dordtse wijk Sterrenburg is een zijgevel ingestort. Op foto’s van de 112-nieuwssite ZHZ Actueel is de schade te zien. De brandweer kon ter plekke weinig doen. Een woordvoerder vertelt dat het nu aan de bewoner of bewoners is om de schade met de verzekeraar af te handelen.

Deel Papendrecht zonder water
Een deel van Papendrecht heeft vrijdag zonder water gezeten, meldt de gemeente op X. Een aannemer heeft ‘s middags in de buurt van de Overtoom een hoofdleiding geraakt. Naar verwachting duurden de problemen tot 16:30 uur.

Brand in Hardinxveld-Giessendam
Bij een houtverwerkingsbedrijf in Hardinxveld-Giessendam is vrijdag rond 13:00 uur brand uitgebroken. De brand woedde in de afzuiginstallatie en was vrij snel onder controle. De brandweer heeft op het dak met hulp van een autoladder controles uitgevoerd. Alle medewerkers van het bedrijf konden op tijd naar buiten.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...