Auto door brand verwoest in Dordrecht
In de Dordtse wijk Crabbehof is dinsdagavond een geparkeerde blauwe Mercedes in vlammen opgegaan. Dat gebeurde rond 20.15 uur aan de Wibautstraat.Met één tankautospuit kwam de brandweer ter plaatse. De brand was volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio snel onder controle.
Iets vóór half negen het sein ‘brandmeester’ gegeven. Over de oorzaak van de brand is niets bekend. Volgens onze 112-correspondent gaat het om een kortsluiting. De politie doet daarom geen onderzoek.
Twee gewonden bij aanrijding op Provincialeweg in Dordrecht
Bij een aanrijding op de Provincialeweg in Dordrecht zijn dinsdag aan het eind van de middag twee mensen gewond geraakt. Over de oorzaak van het ongeluk is niks bekend. Dat meldt een woordvoerder van de politie.Het ongeluk, waarbij vier auto ’s op elkaar zijn gebotst, vond rond 17.33 uur plaats.
De inzittenden van twee auto’s zijn met de schrik vrijgekomen en hebben alleen blikschade. De personen die in de andere twee auto’s zaten, zijn lichtgewond geraakt en ter controle meegenomen naar het ziekenhuis. Het is nog onduidelijk hoe de aanrijding kon ontstaan.