Dordrecht, Netherlands

12 jaar cel en TBS tegen vader Diego (10)

De rechtbank in Rotterdam heeft Marcel S. veroordeeld tot twaalf jaar cel en tbs voor de dood van zijn zoon. De 10-jarige Diego werd in maart vorig jaar dood gevonden in een woning in Dordrecht.
Jordy Nijenhuis | 12 juli 2018 12:47 | Aangepast op 12 juli 2018 12:47
S. hield vol dat hij zijn zoontje niets heeft aangedaan, maar volgens de rechter staat vast dat Marcel S. Diego heeft gedood. Hij was als enige in de woning aan de Jan Vethkade aanwezig. Ook zat zijn dna op de hals van de gewurgde Diego.


Justitie gaat niet uit van een vooropgezet plan, maar van doodslag. "Gruwelijk, wreed en onbegrijpelijk", noemt de rechter het. "Het moet voor Diego vreselijk zijn geweest dat zijn eigen vader, die hij zo vertrouwde, dit heeft gedaan." Om herhaling te voorkomen moet Marcel S. behandeld worden, vindt de rechter. Hij krijgt dus ook tbs opgelegd.


Marcel S. gaf altijd aan dat hij sliep toen Diego werd gedood en dus onschuldig is. Volgens de rechter verstopt hij zich achter dit verhaal en is het één grote leugen.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...

Fris FC Dordrecht treft De Graafschap in play-offs: ‘Extra gas geven daar’

FC Dordrecht weet het sinds vrijdagavond zeker: De Graafschap is de eerste tegenstander in de nacomp...

Bekendmaking paus Leo XIV brengt 'vreugde' in Dordtse kerk

In de Dordtse Sint-Antoniuskerk zitten donderdag tien personen aan tafel voor een bijbelcursus, wann...