Een nieuwe maatregel die zaterdag om 18:00 uur in gaat, is dat er geen publiek aanwezig mag zijn bij zowel amateur- als professionele sportwedstrijden.
Een hard gelag voor het Dordtse hardloopevenement. Dat vorig jaar ook niet door ging. De vrijdagavond aangekondigde maatregelen maken het onmogelijk de Halve Marathon en andere afstanden te lopen.
De organisatie hoopt met alle instanties, sponsoren, leveranciers en deelnemers de tegenvaller te kunnen verwerken en gaat samen kijken hoe het een en ander afgehandeld kan worden.
Burgemeester Wouter Kolff heeft na de bekendmaking van de afgelasting direct contact opgenomen met de voorzitter van het hardloopevenement om de organisatie een hart onder de riem te steken.