gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

16-jarige jongen gewond bij steekpartij op Vogelplein, drie jongens aangehouden

d265e017a9baf30393000f6be4117db8.jpg

Een jongen is dinsdagavond neergestoken met een mes na een ruzie op het Vogelplein. De hulpdiensten werden rond half tien gewaarschuwd.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Er werd ook een traumahelikopter opgeroepen, maar die is uiteindelijk niet geland. De jongen was aanspreek en werd ter plekke behandeld door ambulancepersoneel. Daarna is hij naar het ziekenhuis gebracht.

Hij is aangehouden door de politie, net als twee andere jongens uit Dordrecht van 15 en 16 jaar oud. Maar over wat er precies vooraf gegaan is aan de steekpartij, is nog een hoop onduidelijk, laat de politie weten. Daarom worden mensen die meer informatie hebben opgeroepen zich te melden.

Het is de laatste tijd vaker raak in Dordrecht: in de nacht van zaterdag op zondag werd een vrouw in de Boshamerstraat neergestoken. Een 44-jarige man is gearresteerd vanwege betrokkenheid bij de steekpartij. Volgens een woordvoerder van de politie ging het om een ruzie in de relationele sfeer. Hetzelfde was de week ervoor het geval. Toen raakte een 36-jarige man gewond in een woning aan de Kokmeeuwstraat.

Lees meer over:

|

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.