gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

17-jarige aangehouden na mishandeling Dordtenaar

be59436afed694a1e8a0f4ed3ce1e98f

Na een mishandeling afgelopen zaterdag in Dordrecht is een vijfde verdachte aangehouden. Vier verdachten werden direct opgepakt, maar de vijfde wist te voet te ontsnappen. De politie wist wel wie het was en heeft de 17-jarige jongen uit Zwijndrecht maandagochtend opgepakt.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Waarschijnlijk is een verkeersruzie de aanleiding van de vechtpartij op de Johan Wagenaarstraat. Bij de vechtpartij raakte een 26-jarige man uit Dordrecht zwaargewond.

Het slachtoffer heeft een gebroken kaak en raakte ook gewond aan zijn been. De vier eerder aangehouden verdachten komen uit Zwijndrecht en zijn 18 en 19 jaar oud. Het slachtoffer en zijn vriendin zaten op een scooter en twee van de latere verdachten ook. Ter hoogte van de Patersweg knalden de twee net niet op elkaar.


Het slachtoffer en zijn vriendin werden vervolgens achtervolgd door de twee op de andere scooter. Zij trommelden ook nog wat vrienden op. De vechtpartij vond daarna op de Johan Wagenaarstraat plaats.

De 17-jarige wordt deze week nog voorgeleid aan de rechter-commissaris. De andere vier verdachten zitten niet meer vast. Het Openbaar Ministerie (OM) buigt zich nog wel over hun zaak.

Lees ook

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.

brandmeterkastbusink

Brand in meterkast onder controle

In een huis aan de Grasbroek in Zwijndrecht is donderdagochtend brand uitgebroken. Die woedde in de meterkast van de woning. Inmiddels is de brand onder controle.

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.

afvalzwijndrecht

afvaldumping

Meer boetes, maar niet minder overlast: gemeente zoekt andere aanpak afvalprobleem

De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.