gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

17-jarige aangehouden na mishandeling Dordtenaar

be59436afed694a1e8a0f4ed3ce1e98f

Na een mishandeling afgelopen zaterdag in Dordrecht is een vijfde verdachte aangehouden. Vier verdachten werden direct opgepakt, maar de vijfde wist te voet te ontsnappen. De politie wist wel wie het was en heeft de 17-jarige jongen uit Zwijndrecht maandagochtend opgepakt.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Waarschijnlijk is een verkeersruzie de aanleiding van de vechtpartij op de Johan Wagenaarstraat. Bij de vechtpartij raakte een 26-jarige man uit Dordrecht zwaargewond.

Het slachtoffer heeft een gebroken kaak en raakte ook gewond aan zijn been. De vier eerder aangehouden verdachten komen uit Zwijndrecht en zijn 18 en 19 jaar oud. Het slachtoffer en zijn vriendin zaten op een scooter en twee van de latere verdachten ook. Ter hoogte van de Patersweg knalden de twee net niet op elkaar.


Het slachtoffer en zijn vriendin werden vervolgens achtervolgd door de twee op de andere scooter. Zij trommelden ook nog wat vrienden op. De vechtpartij vond daarna op de Johan Wagenaarstraat plaats.

De 17-jarige wordt deze week nog voorgeleid aan de rechter-commissaris. De andere vier verdachten zitten niet meer vast. Het Openbaar Ministerie (OM) buigt zich nog wel over hun zaak.

Lees ook

fotoooo

Blijven bouwen en gele afvalzakken weg: de plannen van het nieuwe stadsbestuur

De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.

yv2026711A1B07460

Quinn (20) werd ineens van tribune geplukt om profs te fluiten: 'Dit moment vergeet ik nooit meer'

Nietsvermoedend keek de jonge amateurscheidsrechter Quinn Vugts op de tribune naar zijn broer tijdens FC Dordrecht-Excelsior. Totdat de scheidsrechter geblesseerd raakte. Een kwartier later floot hij niet de amateurs van Overmaas en Zwarte Pijl, maar bevond hij zich tussen de profvoetballers.

treinstationdordrecht

Let op: vier dagen geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam

Treinreizigers tussen Zwijndrecht en Rotterdam Centraal moeten volgende week opnieuw rekening houden met vertraging. Vanwege werkzaamheden aan het spoor rijden van dinsdag 21 juli tot en met vrijdag 24 juli geen treinen op dit traject. Dat geldt ook voor de hogesnelheidslijn tussen Rotterdam en Breda.

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

Screenshot_20260629_104001_Instagram

Opvallend stormfilmpje: vlaggenmast naar de bliksem door onweer

De zware onweersbuien dit weekend zorgden op verschillende plekken in onze streek voor schade. In Hardinxveld-Giessendam was de bliksem ingeslagen in een vlaggenmast, die daardoor vlam vatte. De lokale brandweer deelt op Instagram de bijzondere beelden.