gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

17-jarige aangehouden na mishandeling Dordtenaar

be59436afed694a1e8a0f4ed3ce1e98f

Na een mishandeling afgelopen zaterdag in Dordrecht is een vijfde verdachte aangehouden. Vier verdachten werden direct opgepakt, maar de vijfde wist te voet te ontsnappen. De politie wist wel wie het was en heeft de 17-jarige jongen uit Zwijndrecht maandagochtend opgepakt.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Waarschijnlijk is een verkeersruzie de aanleiding van de vechtpartij op de Johan Wagenaarstraat. Bij de vechtpartij raakte een 26-jarige man uit Dordrecht zwaargewond.

Het slachtoffer heeft een gebroken kaak en raakte ook gewond aan zijn been. De vier eerder aangehouden verdachten komen uit Zwijndrecht en zijn 18 en 19 jaar oud. Het slachtoffer en zijn vriendin zaten op een scooter en twee van de latere verdachten ook. Ter hoogte van de Patersweg knalden de twee net niet op elkaar.


Het slachtoffer en zijn vriendin werden vervolgens achtervolgd door de twee op de andere scooter. Zij trommelden ook nog wat vrienden op. De vechtpartij vond daarna op de Johan Wagenaarstraat plaats.

De 17-jarige wordt deze week nog voorgeleid aan de rechter-commissaris. De andere vier verdachten zitten niet meer vast. Het Openbaar Ministerie (OM) buigt zich nog wel over hun zaak.

Lees ook

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.

scapin-stamps-1214469

Nieuwe postzegelvereniging in aantocht: ‘Postzegels verzamelen hoeft geen solo hobby te zijn’

Liefhebbers van postzegels kunnen vanaf zondag 6 september terecht bij de nieuwe Filatelistenvereniging Zwijndrechtse Waard (FVZW). De vereniging wil postzegelverzamelaars uit Zwijndrecht en omliggende gemeenten bij elkaar brengen, maar hoopt vooral ook jongeren enthousiast te maken voor de hobby.

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.