gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

25 organisaties zetten handtekening geboortezorg

b9549be5b38e645e3a3cec3d89d6edcb

Niet minder dan 25 organisaties hebben gisteravond in het Albert Schweitzerziekenhuis hun handtekening gezet onder nieuwe afspraken over de geboortezorg in de regio.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Alle verloskundigen en kraamzorgorganisaties hebben afgesproken hun zorg beter te gaan afstemmen en zo aan zwangere vrouwen van begin tot eind dezelfde zorg naar dezelfde standaarden te kunnen bieden. Bovendien wordt de communicatie en afstemming tussen eerste- en tweedelijnszorg verbeterd. Dit geldt bijvoorbeeld o.a. voor protocollen op het gebied van pijnbestrijding, maar ook moet het voorkomen dat onderzoeken en medische handelingen dubbel gebeuren.


De overeenkomst ‘Verloskundig Samenwerkingsverband Dordrecht e.o.’ staat nu op papier, maar moet in de komende tijd nog wel door alle partijen samen worden ingevuld.

Lees ook

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.