Dordrecht, Netherlands

25.000 euro opgehaald tijdens 25e Lions gala

Het Dordtse Lions Kerstgala vond afgelopen weekend plaats in Schouwburg Kunstmin. Hier werd voor een aantal goede doelen geld opgehaald. In totaal is er 25.000 euro opgehaald. Het geld gaat naar onder andere de Voedselbank en de High Five Foundation.
Dennis Koorevaar | 17 december 2018 14:11 | Aangepast op 17 december 2018 14:11
De ambitie was om voorgaande edities te overtreffen, en volgens Hans de Boer van de organisatie is dat redelijk gelukt. Hij zegt: "Ik heb genoten van de mensen die ik heb zien genieten."

Tijdens het gala waren er optredens van bekende artiesten, waaronder Trijntje Oosterhuis en Gerard Ekdom. Daarbij kon je luisteren en meezingen en dansen.

Na het nieuws om 18.00 uur ziet u in 'Op Pad met Ad' een uitgebreid verslag van het Lions Kerstgala.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...