De politie heeft op de Javastraat een wietplantage opgerold. Dankzij een tip troffen agenten daar dinsdagochtend 300 hennepplanten aan.
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.
FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.
Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.
De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.
Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.
Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met de jonge filmmaker Martijn Vonck. Hij bracht onlangs een video uit waarin Dordrecht centraal staat en waar de liefde voor de stad vanaf straalt.