Dordrecht, Netherlands

38-jarige verdachte van schietpartij is Dordtse fotojournalist

De Dordtenaar die woensdagavond werd aangehouden na de schietpartij in Dordrecht is een fotojournalist. Dat meldden diverse bronnen aan mediapartner Rijnmond. Het is onduidelijk of hij ook heeft geschoten.
Corrado Francke | 26 augustus 2021 11:06 | Aangepast op 26 augustus 2021 11:06
De 38-jarige man zou al langere tijd verward gedrag vertonen. Hij belde woensdagmiddag met een collega. Die constateerde dat het niet goed met de man ging. De Dordtenaar had last van waanbeelden. Aan het begin van de avond had een andere collega nog contact met de man. “Op een gegeven moment meldde hij dat hij zijn huis niet meer in kon. Toen heb ik besloten om de politie in te schakelen.”

De Politie Rotterdam werd ingeschakeld en stuurde een wagen naar het adres. Het is onduidelijk wat er daarna is gebeurd en hoe de man bij de schietpartij betrokken is geraakt.

Onderzoek

De rol van de Dordtenaar in de schietpartij wordt onderzocht. Twee agenten en een 24-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats raakten gewond. De 38-jarige Dordtenaar en een 34-jarige man zonder bekend adres zijn aangehouden.

Het Openbaar Ministerie wil niet op de zaak ingaan.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...