Dordrecht, Netherlands

3e debat gemeenteraadsverkiezingen

Vandaag het derde thematische debat in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart.
Fokko van der Straaten | 25 februari 2018 18:00 | Aangepast op 25 februari 2018 18:00
In het Nationaal Onderwijsmuseum discussiëren vertegenwoordigers van de VVD (Maarten Burggraaf), PVV (Bart Bouman) en de Dordtse Partij (Alfred Meijer) over Wonen.

Onder leiding van Rijnmond-verslaggever Thijs Blom gaat het gesprek vooral over de enorme hoeveelheid woningen die er de komende jaren in Dordrecht gebouwd moeten worden. De gemeente richt zich daarbij vooral op midden- en hogere inkomens, maar moet daarbij de sociale woningbouw en levensbestendige woningen niet vergeten.


Het debat over Wonen is de derde in een serie van vier, de andere uitzendingen gaan over Verkeer en Vervoer, Economie en Zorg. De debatten worden iedere zondag uitgezonden op TV Dordrecht en tegelijkertijd gepubliceerd op onze online-media. &t=208s

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Lees ook

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...

Problemen Jeugdwet Papendrecht ontdekt bij nog 14 gezinnen

Ook bij veertien andere gezinnen in Papendrecht is door de gemeente een te lage vergoeding uitgekeer...

CDA doet tóch mee aan verkiezingen Hardinxveld-Giessendam: 'Het kwartje viel precies de goede kant op'

Kiezers in Hardinxveld-Giessendam krijgen toch iets meer keuze dan gedacht: partij CDA staat onverwa...