Dordrecht, Netherlands

50 gratis tablets voor ouderen

Een tablet met een houten frame en een simpel menu, dat moet de manier zijn om 80-plussers aan de ict te krijgen. Informatie is bijna alleen nog maar via internet te verkrijgen, contact met familie en vrienden wordt een stuk makkelijker en mantelzorgers krijgen het minder druk.
Petra Scheurwater | 19 december 2016 20:54 | Aangepast op 19 december 2016 20:54
Redenen genoeg voor de eerste ontvanger, Annigje den Otter, van de gratis tablet om er één bij de gemeente aan te vragen. De eerste kennismaking was positief. "Het lijkt mij helemaal niet moeilijk, maar ik kom daar wel achter denk ik."

Ouderen kunnen bij de gemeente een aanvraag doen om één van de vijftig tablets een half jaar te proberen. Bevalt het, dan kunnen ze hem kopen voor € 150,-.

Lees ook

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...