Dordrecht, Netherlands

6.000 euro opgehaald met golf voor Vriendenfonds ASz

Oncoloog Mark-David Levin nam dinsdag 12 juni een cheque van 6.000 euro in ontvangst voor het Vriendenfonds van het Albert Schweitzer Ziekenhuis. Dit geld is opgehaald tijdens een golftoernooi op de Dordtse golfbaan. 
Petra Scheurwater | 13 juni 2018 11:53 | Aangepast op 13 juni 2018 11:53
Ieder jaar wordt het golftoernooi dat Wouter en Vicky Eenhoorn houden. Dit jaar kozen zij het Vriendenfonds als goed doel. Het bedrag van 6.000 euro gaat naar de financiering van het onderzoek naar chronische leukemie. Een van Levins patienten, Willem Bothoff, is ambassadeur van het toernooi. Hij haalde 1400 euro op in zijn eentje.

Wouter Eenhoorn was zeer tevreden over de opbrengst en sluit dan ook niet uit dat het Vriendenfonds volgend jaar weer geld in ontvangst mag nemen.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...