gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

f130ccf07fe905fb29747bcb78153ce0

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job with the Boss’ gaat over de arbeidsmarkt, het biedt werkgevers een podium om vacatures kenbaar te maken aan de luisteraars.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Ook in onze streek zijn er nog steeds volop kansen op de arbeidsmarkt. Er zijn genoeg werkzoekenden, terwijl het voor werkgevers lastig is om bekwame medewerkers te vinden die ook nog eens passen in het team.

In ‘A new Job with the Boss’ ontvangt presentator Martijn Bosman werkgevers, die komen vertellen over hun bedrijf, de positie ervan in onze streek, de werkcultuur plus specifiek wat er gevraagd wordt van werkzoekenden voor actuele vacatures en de toekomstperspectieven voor een sollicitant.

Natuurlijk wordt er niet alleen gesproken in ‘A new Job with the Boss’, zo is er muziek die is uitgezocht door de ondernemer die te gast is. Per aflevering komen twee werkgevers aan het woord en worden er minimaal vier verschillende vacatures besproken.

‘A new Job with the Boss’ wordt dus vanaf deze donderdag 20 november iedere week om 18.00 uitgezonden op Drechtstad FM. De gezamenlijke zender van RTV Papendrecht en RTV Dordrecht is via 95.7 & 105 FM en DAB te beluisteren in de hele Drechtsteden, de Alblasserwaard, Ridderkerk en Gorinchem.

Lees meer over:

Lees ook

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHAPENHERDER

Herder Maria zorgt er dagelijks voor dat haar schaapjes op het droge staan

De gemeente Ridderkerk zet schapen in voor natuurlijke begrazing van stukken groen in het dorp. Deze schapen moeten verzorgd worden en wanneer nodig verplaatst worden tussen de stukken groen. Megan is benieuwd hoe het verplaatsen van deze schapen in z’n werk gaat, dus neemt herder Maria van de Velde haar mee.

Dordthuis juli 2026

nieuwbouw

Officiële opening Dordthuis weken uitgesteld: nieuwe verhuisplanning in de maak

Het Dordthuis gaat weken later officieel open dan gepland. Dat bevestigt de gemeente aan deze streekomroep, na vragen over de stand van zaken. De opening van het gloednieuwe pand aan de Spuiboulevard zou eigenlijk eind oktober zijn, maar door "verschillende ontwikkelingen tijdens de bouw" wordt dat nu op zijn vroegst eind november.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester niet in beroep in kinderpornozaak, straat krijgt andere naam

Herman J. gaat niet in hoger beroep tegen zijn celstraf voor het bezit van kinderporno. Dat bevestigt de rechtbank van Rotterdam aan deze streekomroep. De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht hoorde twee weken terug het vonnis: een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

fotorb

Nieuwjaar begint voor Brandon met harddrugs en dollemansrit: ‘Zorgelijk patroon’

Waar de meeste mensen met oliebollen en champagne aan 2026 begonnen, stapt Brandon K. (31) onder invloed van harddrugs achter het stuur. Wat volgt is een achtervolging, een aanhouding met verzet en maandenlang cel. “Een pro-criminele houding”, constateert reclassering.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHOENVERVER

Niels verft schoenen naar wens van de klant: ‘Ik hoef nooit nee te zeggen’

Niels van Mourik krijgt schoenen van ongeverfde leer binnen in zijn atelier in Alblasserdam. Vervolgens kleurt hij het schoeisel naar wens van de klant. Klinkt best eenvoudig, maar Megan leert dat schoenen verven toch wat lastiger is dan gedacht.

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.