gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

A16 dicht na achtervolging

De A16 is vanmorgen tot 8.00 uur in beide richtingen afgesloten geweest tussen knooppunt Klaverpolder en ‘s Gravendeel na een achtervolging door de politie.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De aanleiding daarvoor was een overval op Albert Heijn in ‘s Gravendeel. Omdat de politie in de buurt was, was die er snel bij. De overvallers richten een vuurwapen op de politie, die vervolgens schoot. De misdadigers vluchtten in twee auto’s, waarvan er één nog een politiewagen ramde. De inzittenden lieten deze auto achter en vluchtten te voet. Even later meldde een treinmachinist dat er mensen langs de spoorlijn liepen.

De politie sloot de A16 in beide richtingen af en liet ook het treinverkeer platleggen. Er volgde een grote klopjacht rond de snelweg en de spoorlijn. Daarbij werd uiteindelijk een Hagenaar van 18 jaar in onderkoelde toestand aangetroffen en aangehouden als verdachte. Even na 8.00 uur werden de snelweg en het treinverkeer weer vrijgegeven.Bij de overval werden de ruiten van de winkel met geweld ingebeukt en maakten de overvallers een grote hoeveelheid sigaretten buit. Een groot deel van die buit werd in de omgeving teruggevonden.

Lees ook

boudewijndegroot

Zondag op TV Dordrecht: concert Boudewijn de Groot Project

Augustus is Big Rivers maand bij RTV Dordrecht, met iedere week een ander concert van de zeer geslaagde 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. Deze zondag het Boudewijn de Groot Project met de Dordtse zanger Peter de Jong.

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

parkmerwesteinarchief

Ook botulisme in Park Merwestein vastgesteld

Bij een eend in Park Merwestein in Dordrecht is botulisme vastgesteld. De gemeente vraagt bezoekers van het park daarom om niet te zwemmen of spelen in het water, honden niet in het water te laten zwemmen en geen eenden of andere watervogels te voeren of aan te raken.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

FOTOBOUDEWIJNMETBALK

Boudewijn Brandwijk (26) is jongste wethouder van de streek: 'Dichtbij de mensen staan'

Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.