gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

A16 dicht na achtervolging

De A16 is vanmorgen tot 8.00 uur in beide richtingen afgesloten geweest tussen knooppunt Klaverpolder en ‘s Gravendeel na een achtervolging door de politie.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De aanleiding daarvoor was een overval op Albert Heijn in ‘s Gravendeel. Omdat de politie in de buurt was, was die er snel bij. De overvallers richten een vuurwapen op de politie, die vervolgens schoot. De misdadigers vluchtten in twee auto’s, waarvan er één nog een politiewagen ramde. De inzittenden lieten deze auto achter en vluchtten te voet. Even later meldde een treinmachinist dat er mensen langs de spoorlijn liepen.

De politie sloot de A16 in beide richtingen af en liet ook het treinverkeer platleggen. Er volgde een grote klopjacht rond de snelweg en de spoorlijn. Daarbij werd uiteindelijk een Hagenaar van 18 jaar in onderkoelde toestand aangetroffen en aangehouden als verdachte. Even na 8.00 uur werden de snelweg en het treinverkeer weer vrijgegeven.Bij de overval werden de ruiten van de winkel met geweld ingebeukt en maakten de overvallers een grote hoeveelheid sigaretten buit. Een groot deel van die buit werd in de omgeving teruggevonden.

Lees ook

elektrischetouringcar

Van dieselronk naar stille zoem: eerste elektrische touringcar in de streek

Het geluid van een ronkende dieselmotor van een touringcar kennen we allemaal. Een elektrische touringcar met een licht zoemend geluid, dat is even wennen. Toch is het de nieuwe realiteit bij SnelleVliet Touringcars in Alblasserdam. Het bedrijf heeft daarmee de eerste elektrische touringcar in onze streek.

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

nk202663020260630-Dario_Sits-NKS09259

FC Dordrecht versterkt zich met Lets international Šits

Dario Šits is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De Schapekoppen huren de 22-jarige spits van het Italiaanse Parma. Eerder kwam Šits al uit voor Helmond Sport. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.

businkscootmobieltewater

Man belandt met scootmobiel in water

Een man is dinsdagochtend met zijn scootmobiel in het water beland in Nieuw-Lekkerland. Dat gebeurde rond 11.15 uur aan de Albrechtstraat.

hoogblokland

Gemeente hakt knoop door: deze twee locaties kunnen samen 275 vluchtelingen opvangen

Bleskensgraaf en Hoogblokland zijn gekozen als plekken voor nieuw te bouwen asielzoekerscentra. Op deze twee plekken in de gemeente Molenlanden zullen naar verwachting 125 en 150 vluchtelingen worden opgevangen. Met deze keuze valt Nieuw-Lekkerland af als locatie.

bed and breakfast

Deze Bed and Breakfast grijpt naast titel: 'Ik zie aan mijn gasten dat ze genieten'

De Dordtse B&B Hesha heeft naast de titel ‘Beste B&B in Nederland 2026’ gegrepen. De accommodatie van Sharon en Herman Kerkhoven was genomineerd in de categorie 3 Tulpen. De B&B in de wijk Sterrenburg bestaat nog maar twee jaar en de uitbaters waren een maand geleden dan ook verrast met een nominatie.