gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

A16 dicht na achtervolging

De A16 is vanmorgen tot 8.00 uur in beide richtingen afgesloten geweest tussen knooppunt Klaverpolder en ‘s Gravendeel na een achtervolging door de politie.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De aanleiding daarvoor was een overval op Albert Heijn in ‘s Gravendeel. Omdat de politie in de buurt was, was die er snel bij. De overvallers richten een vuurwapen op de politie, die vervolgens schoot. De misdadigers vluchtten in twee auto’s, waarvan er één nog een politiewagen ramde. De inzittenden lieten deze auto achter en vluchtten te voet. Even later meldde een treinmachinist dat er mensen langs de spoorlijn liepen.

De politie sloot de A16 in beide richtingen af en liet ook het treinverkeer platleggen. Er volgde een grote klopjacht rond de snelweg en de spoorlijn. Daarbij werd uiteindelijk een Hagenaar van 18 jaar in onderkoelde toestand aangetroffen en aangehouden als verdachte. Even na 8.00 uur werden de snelweg en het treinverkeer weer vrijgegeven.Bij de overval werden de ruiten van de winkel met geweld ingebeukt en maakten de overvallers een grote hoeveelheid sigaretten buit. Een groot deel van die buit werd in de omgeving teruggevonden.

Lees ook

Overhandiging Dordtpas.jpg

Dordtpas niet alleen voor Dordtenaren, Zwijndrecht doet ook mee

De gemeente Zwijndrecht sluit vanaf 1 april aan bij de Dordtpas. Met deze pas krijgen Dordtenaren en nu dus ook Zwijndrechtenaren toegang tot gratis activiteiten en kortingen in de regio. “Een belangrijke stap voor onze inwoners”, aldus Zwijndrechtse wethouder Tycho Jansen.

treinen Station Dordrecht

Meer treinreizigers van en naar Dordrecht en Zwijndrecht

Het aantal mensen dat gebruik maakt van de spoorlijn tussen Dordrecht en Leiden, is het afgelopen jaar gestegen. Op de stations langs dit traject steeg het aantal in- en uitstappers op werkdagen met gemiddeld zo’n acht procent; flink hoger dan de landelijke stijging van 1,8 procent.

Mehmet Safranti.jpg

Ondanks genoeg voorkeurstemmen gaat Mehmet Safranti niet de gemeenteraad in

Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in Dordrecht heeft Mehmet Safranti de meeste stemmen gekregen van zijn partij. Hierdoor heeft hij recht op de zetel die zijn partij DENK heeft behaald, maar de politicus heeft deze zetel afgewezen. Masum Kolkiliç, lijsttrekker van de partij, wordt gemeenteraadslid.

IMG_4823.jpg

‘Mooie mix’ leidt de Dordtse coalitierace, GL-PvdA laakt 'gelegenheidsargument'

Stapje voor stapje sluipen de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, D66 en CDA richting het nieuwe Dordtse stadsbestuur. Het vijftal sprak woensdag in een debat de voorkeur voor elkaar uit en verwees het geplaagde GroenLinks-PvdA naar de reservebank. “We hebben fijn met ze samengewerkt, maar het is daar wel wat onrustig op dit moment.”

tankstationkortambachtlaan.png

Overval op tankstation, verdachte vlucht te voet

Een tankstation aan de Kort Ambachtlaan in Zwijndrecht is woensdagavond overvallen. De verdachte is te voet gevlucht, meldt de politie.

fotoafscheid.png

Met een lach, een traan én een dansje nemen deze raadsleden afscheid

Gedans in de gemeenteraad. Het gebeurt zelden tot nooit, maar de afzwaaiende Kitty Kruger (GroenLinks) en Irene Koene (Gewoon Dordt) brachten daar verandering in. Zo eindigde een middag vol gelach én tranen met een vrolijke noot. “Ik denk dat we een onuitwisbare indruk hebben achtergelaten.”