Dordrecht, Netherlands

A16 dicht na achtervolging

De A16 is vanmorgen tot 8.00 uur in beide richtingen afgesloten geweest tussen knooppunt Klaverpolder en ‘s Gravendeel na een achtervolging door de politie.
Gert van der Steen | 1 mei 2017 10:22 | Aangepast op 1 mei 2017 10:22
De aanleiding daarvoor was een overval op Albert Heijn in ‘s Gravendeel. Omdat de politie in de buurt was, was die er snel bij. De overvallers richten een vuurwapen op de politie, die vervolgens schoot. De misdadigers vluchtten in twee auto’s, waarvan er één nog een politiewagen ramde. De inzittenden lieten deze auto achter en vluchtten te voet. Even later meldde een treinmachinist dat er mensen langs de spoorlijn liepen.

De politie sloot de A16 in beide richtingen af en liet ook het treinverkeer platleggen. Er volgde een grote klopjacht rond de snelweg en de spoorlijn. Daarbij werd uiteindelijk een Hagenaar van 18 jaar in onderkoelde toestand aangetroffen en aangehouden als verdachte. Even na 8.00 uur werden de snelweg en het treinverkeer weer vrijgegeven.Bij de overval werden de ruiten van de winkel met geweld ingebeukt en maakten de overvallers een grote hoeveelheid sigaretten buit. Een groot deel van die buit werd in de omgeving teruggevonden.

Lees ook

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....